Знам’янська територіальна громада

Кропивницький район

Урочисті заходи з нагоди 4-ої річниці Національної поліції України

Дата: 04.07.2019 12:12
Кількість переглядів: 870

В Знам’янці  відбулися урочисті заходи із нагоди четвертої річниці роботи Національної поліції України. Привітати поліцейський прийшли міський голова Сергій Іванович Філіпенко,секретар міської ради Клименко Наталія Миколаївна, старший інспектор з питань оборонної і мобілізаційної роботи Головченко А.В.

"Щиро  вітаю вас із Днем Національної поліції України. Діяльність національної поліції органічно пов'язана з історією та долею держави. Ви виконуєте важливі і відповідальні завдання щодо забезпечення безпеки українського суспільства. Цього року українці вчетверте відзначають День національної поліції України. Наразі, коли наша держава переживає складні часи, суспільство покладає на представників органів правопорядку великі надії, довіряючи  захист своїх прав і свобод", - зазначив т.в.о. , начальника Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області, майор поліції Стешенко Сергій Юрійович.

"Ваша служба ніколи не була легкою. Вона вимагає від кожного рядового та офіцера зібраності, вміння знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, відваги й самопожертви. Бажаю вам міцного здоров’я, стійкості, наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання почесного обов’язку перед Вітчизною!", - зазначив міський голова Сергій Іванович Філіпенко.

Секретар міської ради Наталія Миколаївна Клименко приєдналася до вітань та побажала усім співробітникам поліції міцного здоров’я, витримки, спокійних чергувань, родинного тепла та затишку, людської вдячності і поваги.

Від ветеранів правоохоронних органів виступив старший інспектор з питань оборонної і мобілізаційної роботи Головченко Анатолій Володимирович, який побажав усім присутнім щастя, мирного неба, благополуччя та злагоди.

Також кращі представники Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області, були нагороджені відзнаками міської ради:
Почесною грамотою Знам`янської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України нагороджено:

•    майора поліції Стешенка Сергія Юрійовича, тимчасово виконуючого обов’язки начальника Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області;

•    майора поліції Кравчука Анатолія Леонідовича, начальника сектору моніторингу Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області;

•    капітана поліції Ткаченка Анатолія Володимировича, дільничного офіцера поліції сектору превенції Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області.

Грамотою Знам`янської міської ради за сумлінну працю, належні професійні якості, особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України нагороджено:

•    капітана  поліції Солонька Олександра Сергійовича, старшого слідчого слідчого відділення Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області.

Оголошено Подяку Знам`янської міської ради за сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України:

•    старшому лейтенанту поліції Бубнову Олегу Олександровичу, старшому оперуповноваженому сектору кримінальної поліції Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області;

•    лейтенанту поліції Гловацькому Євгенію Альбертовичу, інспектору з ювенальної превенції сектору превенції Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області;

•    лейтенанту поліції Салаванюку Андрію Петровичу, інспектору сектору реагування патрульної поліції №3 Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області.

Цього ж дня біля міського Палацу культури відбулася пізнавальна конкурсна-розважальна програма "Служити та захищати", під час якої пройшла демонстрація спецавтомобілів, спецспорядження та спецодягу. 

Також співробітниками поліції були продемонстровані прийоми рукопашного бою.

Для всіх присутніх працювали локації тематичних малюнків, спортивних конкурсів та вікторина. 

На завершення програми на маленьких знам’янчан чекав ще один приємний подарунок - перегляд мультфільму "Зоотрополіс".


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень