Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Великий геній українського народу

В історії кожного народу є імена, з якими пов’язана їх слава, велич і національна гордість. Саме таким і є для України ім’я безсмертного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Напередодні річниці з дня народження поета в міській центральній бібліотеці відбувся літературний портрет «Українець із світовим ім’ям».

Під час заходу бібліотечні працівники відтворили цілісну картину життєвого та творчого шляху Тараса Григоровича. Учасники заходу - учні старших класів спецшколи-інтернат, мали змогу перевірити свої знання приймаючи участь у вікторинах «Чи знаєте ви Шевченка?, «Вгадай назву твору».  

Вони переглянули відео «Тарас Шевченко – художник з душею поета», прослухали пісні на слова Т.Шевченка у сучасному виконанні, дізналися про маловідомі факти із життя генія українського народу.

Поповнили свої знання і маленькі користувачі бібліотеки. Учнів 3 - В класу   "Знам'янська ЗШ І-ІІІ ст. №3 - гімназія" під час поетичного альбому «Сторінками поезії Т.Шевченка» декламували улюблені вірші написані Кобзарем.« повернутися до списку новин