Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Перший заступник міського голови В.Загородня разом з начальником УСЗН А.Волошиною доставили “пакунки малюка” до сімей, в яких народилася дитина протягом вересня місяця, за місцем їхнього проживання

Дата: 26.09.2018 10:34
Кількість переглядів: 495

Перший заступник міського голови В.Загородня разом з начальником управління соціального захисту населення Знам'янського міськвиконкому А.Волошиною доставили “пакунки малюка” до сімей, в яких народилася дитина протягом вересня місяця, за місцем їхнього проживання.

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року №512 “Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” передбачено надання такої допомоги всім сім'ям, в яких народилася дитина, з 1 вересня 2018 року. Урядовий документ передбачає видачу цієї допомоги саме у пологовому будинку під час виписки новонародженої дитини додому.

Оскільки першу партію “пакунків малюка” (10 штук) місто отримало лише 24 вересня, всі вони були доставлені безпосередньо за місцем проживання немовляти.

"Пакунок малюка" – це безповоротна одноразова натуральна допомога, що містить набір необхідних речей для новонародженої дитини. До переліку входять дитячі товари загальною вартістю до 5 тис. гривень. Комплектування допомоги «пакунок малюка» здійснюється згідно з переліком дитячих товарів, затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 17 липня 2018 року № 1025. Загалом це 25 найменувань. Це - одяг для дитини (шапочки, боді, штани-повзунки, шкарпетки), підгузки, пелюшки, термометр для води, термометр для тіла електронний, ковдра тепла, рушник махровий, іграшка-брязкальце, крем, рідке мило-шампунь, матрац тощо.

Надання допомоги «пакунок малюка», її доставка до пологового будинку здійснюється згідно з Меморандумом про взаєморозуміння між Урядом України та Управлінням Організації Об′єднаних Націй з обслуговування проектів і Дитячим фондом Організації Об′єднаних Націй у сфері соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства та проектних угод, укладених між обласними структурними підрозділами з питань соціального захисту населення та Управлінням Організації Об′єднаних Націй з обслуговування проектів. Фінансування допомоги проводиться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

Якщо на день виписки новонародженої дитини у пологовому відділенні буде відсутня допомога «пакунок малюка», вона може бути видана управлінням соціального захисту населення на підставі особистої заяви матері не пізніше ніж через 30 днів з дати народження дитини. Управління соціального захисту населення, в свою чергу, може залучити до видачі «пакунку малюка» центри соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді та інші соціальні служби.   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень