Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання постійних комісій міської ради

Дата: 17.10.2018 10:13
Кількість переглядів: 609

Фото без описуПід  головуванням голови постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення В.Мацка , за участі секретаря міської ради Н.Клименко, відбулися засідання постійних комісій міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту ( гол. Ю.Сопільняк), та постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (гол.В.Мацко).

Комісії розглянули питання, що виносяться на розгляд чергової сесії міської ради у жовтні поточного року. На запитання членів постійних комісій відповідали відповідальні виконавці.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник фінансового управління Г.Лихота під час доповіді відзначила, що підставою для підготовки проекту рішення щодо внесення змін до міського бюджету на 2018 рік є листи головних розпорядників бюджетних коштів. Галина Вікторівна надала інформацію щодо запропонованих змін, по кожному розпоряднику бюджетних коштів окремо та відповіла на  запитання присутніх.

За результатами роботи, комісія надала свої  висновки та рекомендації. 

У роботі комісій брали участь: депутати міської ради Ю.Сопільняк, С.Філіпова, С.Бойко, В.Мацко, І.Зіньковська, О.Тітарєв,С.Каратєєв, заступники міського голови, начальники та спеціалісти структурних підрозділів апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, в.о. головного лікарня КЗ «Знам’янська міська лікарня ім.. А.В.Лисенка» І.Муравський.  

На сайті міської ради є розділ «он-лайн трансляції засідань постійних депутатських комісій міської ради», який знаходиться в пункті меню «Міська рада», де кожен має змогу ознайомитися з ходом проведення постійної комісії.      

Відділ забезпечення діяльності 
міської ради  

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень