Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Урочисті заходи до Дня захисника України

Урочисті заходи до Дня захисника України розпочалися 12 жовтня із покладання квітів до пам’ятного знаку «Героям, загиблим за свободу та незалежність України» на площі Героїв Майдану. 

У покладанні взяли участь: керівництво міста, депутати міської ради, представники міської спілки ветеранів АТО та громадськість міста.

Урочисті заходи продовжилися у міському Палаці культури, концертний зал якого культури був наповнений знам’янчанами, які прийшли, щоб засвідчити свою повагу всім, хто носить військову форму, і відзначити свято – День захисника України. 

У фойє міського Палацу культури була розміщена фотовиставки «Будні АТО», де кожен мав змогу ознайомитися з прикладом мужності, стійкості та героїзму наших знам’янчан, які і сьогодні боронять мир та спокій нашої Держави та міста.

Присутні на заході знам’янчани та гості міста вшанували світлу пам'ять загиблих Героїв хвилиною мовчання та висловили свою шану хлопцям, які зараз несуть військову службу в ім’я Незалежності України.

З вітальними словами до присутніх звернулися: міський голова Філіпенко Сергій Іванович, заступник військового комісара Курільний Олег Володимирович, заступник голови спілки  міської спілки ветеранів АТО М.Нікітін.

За мужність та героїзм, вірну службу на благо своєї землі та свого народу, значний особистий вклад в розбудову країни міський голова Філіпенко Сергій Іванович, заступник військового комісара Курільний Олег Володимирович вручили нагороди тим, хто кожного дня доводить свою відданість Батьківщині.

Настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці Української Греко Католицької церкви отець Іван звернувся до присутніх з промовою.

Творчі колективи художньої самодіяльності міського Палацу культури подарували всім присутнім чудовий концерт "На честь нескорених", після якого ще раз для себе робиш висновок, що Україна - це наша земля, рідний край, наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, і зрозуміло, мудрими, талановитими людьми. 


 « повернутися до списку новин