Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Спільне засідання депутатських комісій

Дата: 21.02.2019 08:30
Кількість переглядів: 513

Фото без описуПід головуванням голови постійної комісії питань освіти, культури, молоді та спорту Ю.Сопільняка, за участі секретаря міської ради Н.Клименко відбулося  спільне засідання постійних комісій міської ради під час якого присутні розглянули проекти рішень, що пропонуються до розгляду під час чергової сесії міської ради 22 лютого 2019 року.

Під час обговорення питань порядку денного  депутати розглянули рекомендації постійних комісій міської ради, що були внесені ними під час розгляду профільних питань. 

Депутати розглянули  всі питання порядку денного, що пропонуються на розгляд чергової 69-ої сесії міської ради. За результатами роботи надані висновки та рекомендації.

За результатами роботи спільного засідання, також рекомендовано включити до порядку денного додаткові питання «Про затвердження Програми фінансового забезпечення відзначення визначних подій у місті Знам’янка на 2019 рік», «Про внесення доповнення до Програми розвитку місцевого самоврядування м.Знам’янка на 2017-2021 роки». Також, депутатом міської ради С.Філіповою запропоновано додатково, в порядку внутрішньо-організаційного акту, включити до порядку денного сесії питання «Про створення тимчасової контрольної комісії для вивчення питання використання у 2018 році бюджетних коштів громадською організацією міського футбольного клубу «Локомотив».

У роботі комісії взяли участь: депутати міської ради, заступники міського голови, начальники та спеціалісти структурних підрозділів апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради, в.о.головного лікаря КП « Знам’янська міська лікарня ім..А.В.Лисенка» І.Муравський.

На сайті міської ради є розділ «он-лайн трансляції засідань постійних депутатських комісій міської ради», який знаходиться в пункті меню «Міська рада», де кожен має змогу ознайомитися з ходом проведення постійної комісії.

Відділ 
забезпечення     діяльності
міської ради 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень