Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Оголошення

Сторінка на стадії наповнення

На Кіровоградщині стартував тиждень протидії булінгу

Дата створення: 09:48 19.09.2019

В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на території всієї України, у тому числі й на Кіровоградщині, стартував тиждень протидії булінгу. Команда обласного управління юстиції розпочала цикл правопросвітницьких заходів у місцевих школах. Теми тренінгів варіюються. Молодшим учням радять, як протистояти цькуванню. Старшим розповідають про наслідки секстингу.

Міністерство юстиції консультує в рамках проєкту «Я МАЮ ПРАВО!»: як отримати статус особи з інвалідністю військовослужбовцю, який отримав поранення під час участі в бойових діях?

Дата створення: 09:47 19.09.2019

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни надається особам, які отримали поранення, контузії, каліцтва або захворювання під час безпосередньої участі в АТО та операції Об'єднаних сил, здійснюючи заходи з забезпечення національної безпеки і оборони, відсіч і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях.

Координаційна рада з питань впровадження громадського бюджету в місті Знам’янка, запрошує представників громадськості зайняти вакантне місце члена координаційної ради

Дата створення: 09:07 19.09.2019

Шановні знам’янчани! Координаційна рада з питань впровадження громадського бюджету в місті Знам’янка, запрошує представників громадськості зайняти вакантне місце члена координаційної ради.

До уваги керівників готелів міста Знам’янка!

Дата створення: 16:04 16.09.2019

27 вересня 2019 року в рамках ділової програми найбільшої в Україні Міжнародної агропромислової виставки «АГРОЕКСПО-2019» в м.Кропивницькому відбудеться галузева сесія «Внутрішній туризм: інвестиція в розвиток території» Муніципального інвестиційного форуму «TIME to INVEST».

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня партизанської слави

Дата створення: 14:21 16.09.2019

Шановні знам’янчани та гості міста! У День партизанської слави з почуттям безмежної подяки ми віддаємо данину поваги колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі.

Сімдесят шоста сесія Знам’янської міської ради сьомого скликання

Дата створення: 15:48 12.09.2019

27 вересня 2019 року о 9.00 год. в залі засідань міської ради відповідно до розпорядження міського голови С.Філіпенка №23 від 12.09.2019 року "Про скликання сімдесят шостої cесії Знам’янської міської ради сьомого скликання" відбудеться сімдесят шоста сесія Знам’янської міської ради сьомого скликання.

Міністерство юстиції консультує в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: що таке булінг, як його розпізнати та як діяти сторонам конфлікту?

Дата створення: 09:07 11.09.2019

У 2019 року вступили в силу норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу. Напередодні початку нового навчального року Міністерство юстиції України продовжує інформування в рамках кампанії #СтопБулінг.