Знам’янська територіальна громада

Кропивницький район

Макарова Тетяна Іванівна

ЗВІТ
депутата Знам’янської міської ради
 VII скликання
Макарово Тетяни Іванівни
про діяльність за 2017 рік 


Тетяна Іванівна Макарова – депутат Знам’янської міської ради VII скликання обрана від Політичної партії «Опозиційний блок», закріплена за виборчим округом № 29, член постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики

Межі округу № 29: смт. Знам’янка Друга – вул.Бацанова, вул.Блок Пост Західний, вул.Богдана Хмельницького, вул.Залізнична: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–93; вул.Калинова, вул.1 Травня.

Шановні виборці!

У відповідності до ст.26 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» звітую перед територіальною громадою про свою депутатську діяльність за 2017 рік.

На виборах депутатів місцевих рад ви висловили мені довіру та обрали депутатом Знам’янської міської ради. У спосіб, визначений законодавством України, працюю над реалізацією передвиборчої програми, намагаюся  виконуювати доручення виборців. Керувалась і надалі керуватимусь Законами України, тому при прийнятті рішень міської ради, як і в попередньому звітному періоді, підтримувала лише ті проекти рішень, що відповідали нормам Закону та інтересам громади.
Одним із основних обов’язків своєї депутатської діяльності вважаю участь у пленарних  засіданнях ради та роботі постійних комісій. Приймала участь у 11 засіданнях сесій із 22 проведених. Являюсь членом постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики.
Після неодноразових усних звернень до селищної ради були позитивно вирішені проблеми округу, зокрема:
-    вибіркову підсипку дорожнього полотна по вул. 1 Травня по автобусному маршруту №6/3;
-    реконструкцію електромереж по вулицях Калиновій, Бацанова, 1 Травня, Б.Хмельницького, Залізничній в частині заміни старих проводів на новий кабель;
-    заміну старих світильників на нові більш ефективні по вул. Бацанова, Б.Хмельницького;
-    заміну лампочок зовнішнього вуличного освітлення на більш ефективні по всьому округу;
-    розчистку доріг від снігу у минулий зимовий період.
Завжди приділяла велику увагу вирішенню проблем, з якими виборці зверталися до мене, а це і по дотриманню графіку руху пільгового автобусу, і по забезпеченню правопорядку у мікрорайоні округу, і дотриманню чистоти та порядку на вулицях. Не залишала без уваги учасників війни, ветеранів.
Вирішувала в міру можливості питання надання допомоги у оформленні документів на отримання державної субсидії на комунальні послуги, оформлення документів на отримання матеріальної допомоги на лікування та вирішення різних соціально-побутових проблем.
Постійно спілкуюся з виборцями закріпленого округу, сприяє цьому й те, що сама проживаю на його території.

Щиро вдячна всім за довіру та підтримку, у подальшому прикладатиму максимум зусиль до вирішення проблем виборців, в першу чергу тих, хто проживає на території закріпленого округу. Прислухатимусь до Ваших порад та побажань. Відкрита до діалогу, готова допомагати всім, хто потребує моєї підтримки.

З повагою,

депутат міської ради        Тетяна Макарова
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора