Знам’янська територіальна громада

Кропивницький район

Мацко Володимир Васильович

Звіт депутата міської ради сьомого скликання МАЦКА Володимира Васильович за 2019 рік 

Звіт депутата Знам’янської міської ради сьомого скликання Мацка Володимира Васильовича за 2018 рік   

  Звіт 
депутата Знам’янської міської ради сьомого скликання 
Мацка Володимира Васильовича за 2017 рік

    Депутатом обраний від Знам’янської міської організації Партії Пенсіонерів України. Закріплений за виборчим округом №27 (за згодою).
    Передвиборна програма дії «Дбаймо» будувалась на конкретних повноваженнях міської ради і його виконавчого комітету в галузі розвитку і якості життя в місті.
    У своїй діяльності керуюся всіма діючими законами України, Конституцією України та нормативно-правовими  актами, які визначають діяльність депутатів і ради.
    За звітний період  брав участь в роботі 22-х пленарних засіданнях сесій міської ради, 24-х спільних засідань постійних комісій.
    Як голова постійної комісії  провів 24 засідання комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.
    Працював у складі робочих груп:
-    щодо підготовки проекту рішення міської ради «Про затвердження Статуту територіальної громади міста Знам’янка Кіровоградської області»;
-    з підготовки матеріалів для проекту перспективного плану створення Знам’янської міської об’єднаної територіальної громади.
Член спостережної комісії міськвиконкому (за згодою).
    Веду особистий прийом громадян. Звернення виборців взяті на контроль і виконуються по мірі фінансового забезпечення.
    Брав участь у відзначенні державних міських, професійних свят, вшанування пам’яті видатних людей, що відбувалися згідно календаря знаменних і пам’ятних дат на 2017 рік; у всіх щоквартальних  нарадах з головами квартальних комітетів, головами ОСББ та ЖБК та 29.03.2017 року у приміщенні  ЦДЮТ  у зустрічі міського голови  Філіпенка С.І. з членами органів самоорганізації населення міста; 5-ти нарадах по створенню єдиного медичного простору у м.Знам’янка.
    Подав три депутатських запита та 14 звернень.
    Виконані роботи по проведенню капітального ремонту покрівель житлових будинків №39 по вул.Михайла Грушевського; №№3,5 по вул.Чайковського.
    Виготовлена проектно-кошторисна документація: «Капітальний ремонт автомобільної дороги по вул.Гагаріна (від вул.Михайла Грушевського до вул.Партизанської); «Капітальний ремонт тротуару по вул.Чайковського (від вул.Гагаріна до вул.Дмитрівської); «Капітальний ремонт посадочної площадки на автобус №4, частини вул.Тополиної та відновлення тротуару від автобусної зупинки вздовж огорожі КП «Знам’янська обласна лікарня» Кіровоградської обласної ради до межі міста і села Петрове по вул.Героїв Чорнобиля».
    На виконання депутатського запиту від 02.12.2015р. №14 виконані роботи з капітального ремонту тротуару по вул.Віктора Голово віл вул.Дмитрівської до вул.В’ячеслава Чорновола та від вул.В’ячеслава Чорновола до буд. №122-А.
    Розпочаті роботи по благоустрою скверів  старого центру міста: встановлені 4 лавочки, асфальтні  пішохідні  доріжки з’єднують проспект Шкільний з вул.Станційною. 
Виготовлена проектно-кошторисна документація на проведення капітального ремонту автомобільної дороги, тротуару та мережі зовнішнього освітлення проспекту Шкільного; реконструкції  площі Героїв Майдану.
Підготував проект рішення міської ради «Про звернення депутатів Знам’янської міської ради сьомого скликання до Президента України Петра Олексійовича Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Борисовича Гройсмана, Голови Верховної ради України Андрія Володимировича Парубія щодо підняття мінімального розміру пенсії та ситуацією, пов’язаною з відсутністю Порядку перерахунку пенсії державним службовцям і прирівняних до них категорій» (рішення міської ради від 25.04.2017р. №854).


Депутат міської ради                    В.Мацко

12.02.2018р.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора