Любительське об’єднання клуб «Майстриня»
Любительське об’єднання клуб «Майстриня»
Стальміра Іванівна Чередніченко очолює клуб «Майстриня» де дорослі талановиті аматори об’єднуються в своїх видах мистецтва. На засідання майстрині діляться не тільки своїм досвідом в мистецтві, а й також як одна велика родина діляться кулінарними надбаннями, радяться та діляться рецептами виготовлення різних страв, консервуванням овочів на зиму.
Проводять майстер-класи з різних видів мистецтва, допомагають виготовляти декорації для свят Будинку культури смт Знам’янка Друга. Приймають участь у заходах зі своїми роботами.
Всі свої різнобарвні роботи вони демонструють на виставках під час проведення різних свят в селищі та місті Знам’янка, а також в інших містах України.
Сучасні можливості допомагають майстриням спілкуватися та взаємодіяти з усім світом. Для багатьох із майстринь хобі стало професією та можливістю заробити кошти на пропагування мистецтва та краси.