Знам’янська територіальна громада

Кропивницький район

Консультації з громадськістю

Консультації з громадськістю
Консультації з громадськістю – важливий механізм забезпечення відкритості та прозорості діяльності органів влади. Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996.

Консультації з громадськістю проводяться з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності зазначених органів.

Проведення консультацій з громадськістю сприяє налагодженню системного діалогу органів виконавчої влади з громадськістю, підвищенню якості підготовки рішень з важливих питань державного і суспільного життя з урахуванням громадської думки, створенню умов для участі громадян у розробленні проектів таких рішень.

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю, на підставі пропозицій структурних підрозділів облдержадміністрації та громадської ради при облдержадміністрації щорічно затверджується орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю.

Постанова Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

Посилання на урядовий веб-сайт "Громадянське суспільство і влада"

 

Звіт про проведення громадського обговорення проєкту Статуту територіальної громади міста Знам'янка Кіровоградської області, що відбулося протягом 31.10.2019 р. – 31.12.2019 р.

Громадське обговорення проекту Статуту територіальної громади міста Знам'янка Кіровоградської області

З метою врахування громадської думки при підготовці проекту Статуту територіальної громади м. Знам’янка Кіровоградської області, враховуючи матеріали, напрацьовані Робочою групою щодо підготовки проекту рішення міської ради «Про затвердження Статуту  територіальної громади міста Знам’янка Кіровоградської області», керуючись ст. 42  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” розпорядженням міського голови від 31жовтня 2019 р. №30 оголошено громадське обговорення проекту Статуту територіальної громади міста Знам'янка Кіровоградської області: 

  1. Найменування організатора громадського обговорення – міський голова С.Філіпенко. 
  2. Суб’єкти, що внесли пропозицію – Робоча група щодо підготовки проекту рішення міської ради «Про затвердження Статуту  територіальної громади міста Знам’янка Кіровоградської області». 
  3. Проект Статуту територіальної громади міста Знам'янка Кіровоградської області розміщено в на сайті міської ради в пункті меню «Міська рада. Розпорядження. 2019». https://rada.info/upload/users_files/32986436/9cd268688579fed8c22a03b2765edf25.docx/    
  4. Пропозиції (зауваження) мешканців м.Знам’янка Кіровоградської області, охочих долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються в письмовій формі, надсилаються електронною поштою на електронну адресу відділу забезпечення діяльності міської ради: zn_rada@zn-rada.gov.ua чи поштову адресу: м.Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19 із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові й адреси особи, яка  їх подає; юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням свого найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.
  5. Громадське обговорення проводиться протягом двох місяців з моменту оприлюднення даного розпорядження на офіційному веб-сайті Знам’янської міської ради та оголошення про початок громадського обговорення в газеті «Знам’янські вісті».
  6. Відповідальною за проведення громадського обговорення визначено секретаря Робочої групи щодо підготовки проекту рішення міської ради «Про затвердження Статуту  територіальної громади міста Знам’янка Кіровоградської області» Біліченко Н.В.
  7. Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) відповідальна особа готує звіт і узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення та надає його Робочій групі з підготовки проекту рішення міської ради «Про затвердження Статуту  територіальної громади міста Знам’янка Кіровоградської області».
  8. Робоча група за результатами громадського обговорення вносить на розгляд міської ради відповідний проект рішення міської ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора