Знам’янська територіальна громада

Кропивницький район

Каратєєв Сергій Всеволодович

Звіт депутата  Знам’янської  міської  ради  сьомого  скликання Каратєєва  Сергія  Всеволодовича за  2018  рік

Звіт
депутата  міської ради Каратєєва Сергія Всеволодовича
 про діяльність перед виборцями за 2017 рік

За звітний період прийняв участь у 21-му сесійному засіданні  із 22 проведених. 
Як секретар постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики прийняв участь в 14 засіданнях постійної комісії  із 14 проведених, у спільних засіданнях комісій -  21 із 25 проведених.
    Мною було подано 7 депутатських запитів та 13 депутатських звернень.
    Регулярно спілкуюсь з виборцями для вивчення проблем міста і прийняття  виважених рішень.
    У звітному періоді надавав пропозиції та контролював їх виконання по благоустрою міста, роботі  комунальних підприємств, мережі освіти, бюджетних установ.
    З колегами-депутатами направляв роботу на взаєморозуміння і спільне вирішення питань розвитку міста і держави. Не всі дані мною пропозиції були підтримані депутатами. Активно приймав участь у всіх заходах, які проводились у нашому місті.
    Головною задачею вважаю розвиток підприємств міста, малого  та середнього бізнесу з метою розширення асортименту місцевих товарів, покращення їх якості, збільшення робочих місць. В цій роботі працював з відділами виконавчого комітету. Проблеми висвітлював у місцевій газеті.
    На даний час працюю над вирішенням нерозв’язаних проблем та постійно веду роз’яснювальну роботу з виборцями в тому, що  в місті Знам’янка, як і в Україні у наш час, у нашому місті із нашими людьми є можливість змінити країну на краще тільки щоб у раду ішли люди, які не будуть використовувати владу для особистого збагачення та зведення рахунків, а працювати на розвиток економіки, зміцненню  національної валюти та забезпечення дії Конституції України заради миру, стабільності  в країні.


Депутат міської ради                    С.Каратєєв

8.02.2018р.
    

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора