Знам’янська територіальна громада

Кропивницький район

Міський голова

Філіпенко Сергій Іванович народився 27 лютого 1961 року у смт. Знам’янка Друга Кіровоградської області у сім’ї робітників. Громадянин України.

Весь трудовий шлях пов’язаний із Знам’янщиною.

У 1978 році закінчив Знам’янську загальноосвітню школу № 6. З цього ж року почав працювати учнем токаря в Знам’янському локомотивному депо.

З 1979 по 1981 рік служив у лавах Радянської Армії.

Після армійської служби продовжував трудову діяльність у локомотивному депо слюсарем, в 1982 - помічником машиніста тепловозу.

У 1986 році вступив до Горлівського політехнічного технікуму, який закінчив у 1989 році та отримав кваліфікацію технік газового господарства.

1986-1988 працював слюсарем, оглядачем у вагонному депо.

З 1988 року працював на посадах слюсаря, майстра, старшого майстра Знам’янського управління експлуатації газового господарства.

Із 1995 року по 2006 рік працював директором малого приватного підприємства "Газовик".

У квітні 2006 року був обраний на посаду селищного голови Знам’янської Другої селищної ради.

У жовтні 2010 року був повторно обраний селищним головою.

Неодноразово обирався депутатом Знам’янської міської ради, членом виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

За плідну працю неодноразово нагороджувався дипломами, подяками та грамотами Знам’янської міської ради, Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградської обласної ради.

У 2009 та 2010 роках визнаний переможцем щорічного міського конкурсу «Знам’янчанин року» у номінації "Професіонал року у сфері державної служби та органів місцевого самоврядування".

Одружений. Має 2 дітей.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора