Знам’янська територіальна громада

Кропивницький район

Бойко Світлана Василівна

Звіт депутата  міської ради Бойко Світлани Василівни про діяльність перед виборцями за 2019 рік

Звіт депутата  міської ради Бойко Світлани Василівни про діяльність перед виборцями за 2018 рік

Звіт
депутата  міської ради Бойко Світлани Василівни
 про діяльність перед виборцями за 2017 рік

Округ №16 – вул.Віктора Голого, будинки №№75, 77, 79–81, 83, 85, 87; вул.В’ячеслава Чорновола, будинки №№ 8–10, 21, 27, 33;  вул.Григорія Сковороди: будинки №№3,16;  вул.Київська, будинки №№22, 24, 26–32; вул.Маяковського, будинки 23–25, 27–39, 40/8–41, 43–88; вул.Некрасова, пров.Григорія Сковороди, пров.Добролюбова, пров.Жасміновий, пров.Кутузова,  пров.Лермонтова, пров.Некрасова, будинки №№3,5; пров.Пилипа Орлика, пров.Толстого, будинки 6–8, 19; пров.Чернишевського.
За звітний період прийняла участь у 15 сесійних засіданнях із 22 проведених. 
Як секретар постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту прийняла участь в 11 засіданнях постійної комісії  із 15 проведених, у спільних засіданнях комісій -  18 із 25 проведених. Приймала  участь у роботі комісії по питанню фінансування закладів освіти, культури.  Проводився  контроль по виконанню робіт з  ремонтів у закладах культури. Брала участь у «гарячій лінії»  з проблемних питань освіти і культури міста.
            З метою захисту інтересів виборців мною було подано  4  депутатських запита щодо:
-    демонтажу аварійної міської громадської вбиральні по вулиці Віктора Голого;
-    перенесення святкування Дня міста;
-    включення до міського бюджету на 2018 рік роботи по асфальтуванню центральної алеї скверу біля спецшколи-інтернату по вулиці Віктора Голого та виконання робіт з водовідведення талих вод даного скверу;
-    проведення робіт з асфальтування дороги по провулку Некрасова від будинку №3 до вул.Олександрійської. Один депутатський запит виконано.
Підготовлено  14 депутатських звернень до заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів С.Гребенюка, а саме:
-    встановлення метало-пластикових вікон в під’їздах будинків №№ 77, 79,83, 81,87 по вул. Віктора  Голого; будинок № 16 по вул. Г.Сковороди;
-    капітальний ремонт системи водовідведення зливних вод з покрівлі у житловому будинку № 16 по вул. Г.Сковороди;
-    ремонт покрівлі над 2 під’їздом  буд. №77 по вул.В.Голого, проведення ін’єктування тріщини на  зовнішніх стінах даного будинку, заміна вхідних дверей, капітальний ремонт вимощення будинку № 77 по вул. Віктора Голого; 
-    перенесення сміттєвого майданчика біля будинку №26 по вул. Київській; 
-    ремонт автомобільної дороги по пров. Кутузова (від буд. № 81 по вул. В. Голого до вул. Маяковського) та по пров. Г. Сковороди (від буд.№81 по вул. В. Голого до вул. Маяковського); 
-    ремонт автомобільної дороги по пров. Некрасова (від  вул. Маяковського до вул. Олександрійської);
-    ремонт прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків № 77, 79, 81 по вул. В. Голого;
-    ремонт заїзду та прибудинкової території багатоповерхового житлового будинку №1 по вул.Некрасова;
-    ремонт автомобільної дороги по вул.Маяковського (від пров. Кутузова до пров. ІІ Поперечний);
-    про знищення гусені на деревах в сквері по вул.В. Голого 
-    капітальний ремонт освітлення вул.Маяковського;  встановлення 2-х  світильників біля буд № 3,5 даної вулиці; 
-    ямковий ремонт асфальтного покриття по вул. Маяковського від пров. Кутузова до пров. Некрасова та передбачити улаштування асфальтного водовідведення по вул.Маяковського вздовж буд.36,38 від  буд.61 до пров. Некрасова по правій стороні; 
-    внесення змін до Регламенту міської ради;
-    ремонт автомобільної дороги по вул.Маяковського (від пров.Некрасова до пров. Кутузова). 
Дані депутатські запити частково виконані. А також, завершені  роботи по капітальному ремонту відмостки будинку №38 по вул.Маяковського. Залишаються не завершеними роботи по капітальному ремонту відмостки  будинків №№77,87 по вул.Віктора  Голого, є сподівання, що роботи будуть виконані в 2018 році.
Всі ці питання направлені на покращення  комфортних умов для життя та життєдіяльності мешканців округу, благоустрій мікрорайону. 
За минулий рік чимало зроблено на окрузі робіт по благоустрою прибудинкових територій, поточних ремонтів у будинках, асфальтуванню, грейдеруванню, обрізання гілок та дерев. Не виконані роботи з відновлення та встановлення освітлення дворових та прибудинкових територій. Всі звернення виборців мого округу взяті на контроль і будуть виконуватись по мірі фінансового забезпечення.
Брала участь у загальних зборах по обранню голів квартальних  комітетів, та секретарів будинків. Мною двічі проводились загальні збори мешканців округу на яких  я звітувала про виконання своїх обов’язків та разом із мешканцями розглядали проблемні питання по кожному будинку та провулку. По підсумках зборів та звернень секретарів будинків, мешканців округу терміново зверталась до виконавчих органів, міської ради з депутатськими зверненнями та запитами про виконання  необхідних робіт чи  передбачення коштів в міському бюджеті на їх виконання. 
Особисто контролювала проведення робіт по асфальтуванню прибудинкових територій, з обрізки  аварійних дерев , косіння амброзії, прибирання  сміттєвих майданчиків, ремонти під’їздів, тощо.
Приймала активну участь у суботниках по прибиранню дитячого майданчика по вулиці Г. Сковороди, встановлення переходу по тротуару  вулиці Віктора  Голого, прибудинкової території вулиці Некрасова №1.
Хочу подякувати комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг», підприємствам міста, приватним фірмам   за їх невтомну працю,  за якісне виконання робіт по зверненням громадян. За розуміння того, що вони працюють для людей, а не на імідж депутата.
Підводячи  підсумки  за  2017 рік  хочу зазначити, що постійне спілкування з мешканцями округу і взагалі міста одні проблеми вирішуються, інші виникають, але моє завдання прикладати всі зусилля, знання, досвід депутатської роботи  допомогти їх вирішити. Вважаю, що це той шлях, за допомогою якого можна не тільки зменшити кількість скарг і звернень, але й підняти рівень самосвідомості і відповідальності громадян за їх виконання.


Депутат міської ради                    С.Бойко
    

06.02.2018р.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора