Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Бабійчук Ганна Олексіївна

Бабійчук Ганна  Олексіївна -      Почесний ветеран України, Кавалер Ордена «Княгині Ольги» Ш ст.

 

Бабійчук Ганна Олексіївна народилася 1949 року на Полтавщині. В 1972 році закінчила Криворізьский педінститут з відзнакою, за фахом вчитель химії та біології.

 

Розпочала трудову діяльність в 1972 році в м.Знам’янка і працювала:
вчителем, заступником директора школи, зав.методкабінетом міськвно, секретарем міськвиконкому, секретарем міської Ради депутатів, заступником міського голови, начальником Управління праці та соціального захисту населення.


На всіх посадах виконавчої влади відповідала за соціальний захист населення міста. 


Саме з ініціативи Г.О.Бабійчук 30 років тому у Знам’янці створена система соціального захисту населення, яка і на сьогодні працює і вдосконалюється :
-    перший в області запрацював територіальний центр по наданню соціальних послуг інвалідам і людям похилого віку, після вивченого досвіду різних областей України;
-    впроваджуючи досвід харківян відкривається центр з надання адресних соціальних допомог зща одним пакетом документів, в тому числі і субсидій;
-    створюються відповідні умови пенсіонному фонду в м.Знам’янки після зустрічі і сприяння голови правління Пенсійного Фонду України Б.О.Зайчука.
          Як підсумок, досвід роботи названих структур соціального захисту населення узагальнювався на рівні області, України;
Діяла школа передового досвіду, проводились семінари, учасником одного з них був Гнібіденко І.Ф. - заступник Міністра соцполітики.
Чотири скликання – депутат міської Ради, один раз – депутат обласної ради.
Вісімнадцять років – голова міської організації  Спілки жінок України , Шість років – голова міської організації Всеукраїнського об’єднання  «Жінки за майбутнє», з 2007 року – голова міської Організації ветеранів України, член ради обласної та Організації ветеранів України.
-    зміцніла структура міської Організації  ветеранів України: було 24 ветеранських організації, зараз – 52;
-    створена рада «Старійших»;
-    створена рада ветеранів  колишніх керівників підприємств та організацій міста;
-    відкрита Меморіальна Дошка  на честь військових частин, що звільняли м.Знам’янку під час Другої Світової війни;
-    видані книги : «Війна у пам’яті фронтовиків-знам’янчан» та «Дорога довжиною у 30 років» про міську ветеранську Організацію ветеранів, її історію, досягнення, плани на майбутнє;
-    щорічно з 2007 року готуються збірки про життя Організації ветеранів на протязі року і т.інш..
Міська Організація ветеранів неодноразово нагороджувалася міською владою дипломами за зайняті призові місця в номінації «Ініціатива, започаткована громадською організацією». Останні сім років  одержувала Почесні Грамоти від Кіровоградської обласної Організації ветеранів України за призові місця серед ветеранських організацій області. У номінації «Лідер громадської організації»- Ганна Бабійчук отримала Диплом і «Ніку».
                          Заохочення, нагороди :
-    Орден «Княгині Ольги» Ш ст.;
-    Грамота Кабінету Міністрів з нагрудним знаком  ;
-    Почесна Грамота обласної Ради та облдержадміністрації з нагрудним знаком;
-    Почесний ветеран України з нагрудним знаком;
-    22  Почесні Грамоти, Грамоти , Подяки міської ради та міськвиконкому, облуправління праці  та соцзахисту населення , народного депутата України, громадських об’єднань
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора