Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів, проекти цих актів і аналіз їх регуляторного впливу

 

Увага!

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",  14 березня 2018 року у газеті Знам’янської міської ради "Знам’янські вісті" та на Інтернет-сайті Знам’янської міської ради буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проект регуляторного акта «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м.Знам’янка»,  з аналізом регуляторного впливу.
Проектом передбачається встановлення економічно обґрунтованих тарифів на пасажирські перевезення у звичайному режимі руху та у режимі маршрутного таксі.
Протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Знам’янського міськвиконкому буде приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19 , каб.12 (телефон 2-19-72).

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення – проекту регуляторного акта  Знам’янської міської ради  "Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території м.Знам’янка на 2019 рік "

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення – проекту регуляторного акта  Знам’янської міської ради  "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території м.Знам'янка на 2019 рік"

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Знам’янка»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення – проекту регуляторного акта виконавчого комітету Знам’янської міської ради  "Про встановлення вартості 1-ї  нормо-години на роботи та послуги, що надаються ЗМКП  "Бюро технічної  інвентаризації"

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення – проекту регуляторного акта виконавчого комітету Знам’янської міської ради  "Про встановлення вартості на платні медичні послуги, які надаються  КЗ "Знам'янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка"

Про встановлення  тарифу   на    перевезення пасажирів на міських автобусних  маршрутах загального користування м. Знам’янка

Про встановлення вартості на платні медичні послуги, які надаються КЗ «Знам’янська міська лікарня ім.А.В.Лисенка

Про встановлення вартості 1-ї нормо-години на роботи та послуги, що надаються ЗМКП "Бюро технічної інвентаризації 

Для внесення своїх пропозицій ви можете звернутися до керівництва міськвиконкому надіславши електронне звернення на ел. адресу mznam@zn-rada.gov.ua
Iнформуємо, що Ваш лист в електроннiй формi не є офiцiйним зверненням i вiн не пiдпадає пiд дiю норм Закону України "Про звернення громадян". Інформацiя, яку ви надiслали на адресу міськвиконкомув електроннiй формi буде взята до вiдома.
Повiдомляємо також, що ви можете звернутись особисто, з письмовим зверненням до керівництва міськвиконкому (згідно з Законом України «Про звернення громадян»)