Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Новини смт Знам’янка Друга

 

Вітали зі 100-річчям

Пишається весь знам’янський рід нашими старійшинами селища. Тими людьми, хто найстарший за віком, чиї скроні вкрила сивина, чиї руки в мозолях, чия мудрість життєва є повчальною книгою для молодшого покоління.

29 жовтня 2018 року голова Знам’янської Другої селищної ради Сергій Борисович Москаленко, секретар селищної ради Надія Василівна Лазарєва  та голова ради ветеранів селища Ісаєва Галина Станіславівна привітали із 100 - річчям жительку селища Таран Любов Іванівну. Надзвичайно добра і працьовита людина, учасниця Другої Світової війни. Чоловік загину в 1941 році. Самостійно виховала 9 дітей, має 6 внуків та 14 правнуків.

Прожиті роки  Любов Іванівни можуть слугувати прикладом жертовного служіння народові та  своїй землі. Любов Іванівна пережила Другу світову війну. Переживши  за сто років життя безліч подій , витримавши удари долі, сьогодні Любов Іванівна– це енергійна людина, котра з оптимізмом дивиться на життєву дорогу,сміється, з гумором розповідає історії з життя. 

Спеціаліст 1 категорії по роботі з молоддю А.Промах


 

 

 

Свято Перше вересня у смт Знам’нка Друга

 

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

 

Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях.

Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю, які будуть втілювати отримані знання в реальному житті.

На подвір’ях Загальноосвітньої школи I-III  ст. № 6 та № 7, цього дня пролунав Перший дзвінок. Оберемки квітів, усміхнені обличчя, щирі напутні слова та вітання – все це свято першого дзвоника. 

Із словами привітання з початком нового навчального року та побажань до учнів, вчителів ЗШ І-ІІІ ст. № 6 та №7 смт.Знам'янка Друга  звернувся селищний голова Сергій Борисович Москаленко: «Бажаю усім учням високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів, з якими все, що було вже сказано, легко здійсниться!…».

Спеціаліст 1 категорії по роботі з молоддю А.Промах

 

 


Заходи в селищі Знам’янка

 

07 липня 2018 року в парку відпочинку селища, батьки і діти разом з керівником гуртка «Творча майстерня» Будинку культури смт Знам’янка Друга – Чередніченко С.І. та завідуючою міською бібліотекою філією № 2 – Перепелятніковою О.В. організували та провели фольклорну мозаїку «На Івана на Купала веселіше в світі стало» в рамках проекту «Мистецькі вихідні».

В дружньому колі ми провели радісно і корисно вільний час. Мандрували стежками історії свята Івана Купала поєднуючи минуле з сьогоденням. А жива вікторина «Цілющі властивості рослин» наповнила кошики букетами медових трав. 

Всі охоче плели святкові вінки, неповторні та дуже гарні. А хлопці вигадали для всіх незвичну розвагу – стрибання через кропиву. Було дивно і радісно, що мешканці селища, які проходили повз, приєднувалися до свята. 

Зі свята поверталися заквітчані вінками і перехожі зустрічали з радісними посмішками та словами: «Шкода, що ми не пішли з вами!», а ми їм відповідали: «Не сумуйте! Наші свята – в наших руках!» Тож, приходьте до Будинку культури зі своїми творчими пропозиціями, разом ми все здійснимо.

_______________

 

 

 

 

Дитяче свято у смт Знам’янка Друга

Для дітей смт Знам’янка Друга  літо розпочалось з чудового свята організованого колективом Будинку культури на честь Дня захисту дітей.

 

Ігрова програма з пригодами казкових героїв захопила увагу дітвори. Адже разом с Феями діти проходили всі завдання і випробування, що підготувала Чаклунка, яка викрала Літо.

Селищний голова смт Знам’янка Друга Москаленко Сергій Борисович привітав всіх дітей зі святом і побажав малечі веселих канікул, нових вражень, цікавих знайомств.

Всі разом  весело і завзято танцювали, співали, стрибали на м’ячах та відгадували загадки. А подарунком для всіх стали мультиплікаційний фільм та солодощі, які підготувала Знам’янська Друга селищна рада.