Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Новини

 

Знам’янщина: Неповнолітніх, що вступили в конфлікт із законом, застерегли від  потенційної небезпеки, пов’язаною з суїцидальною грою «Момо»

15 вересня 2018 року для неповнолітніх, що перебувають в конфлікті із законом, персоналом Знам’янського міськрайонного відділу Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області  було проведено захід, спрямований на  попередження наслідків суїцидальної гри «Момо», яка є інформаційно-психологічним терактом.

Персонал міськрайонного відділу, враховуючи збільшення випадків самогубства підлітків, які відбувалися в Україні за останній місяць, що пов'язані з суїцидальної грою "Момо" вирішив уберегти дітей від впливу зловмисників. Стати жертвою гри може стати будь-який підліток.

Основна психологічна риса підлітків - це те, що вони хочуть, щоб їх визнавали вже дорослими, ще не маючи на це соціальних прав. Підлітки завжди бунтують і вимагають, щоб дорослі ставилися до них серйозно. Але, на жаль, багато батьків реагують на своїх дітей тільки тоді, коли з ними щось трапляється. Тому підлітки люблять грати у всякі таємні спільноти, утворювати субкультури зі своєю історією, зі своїми ритуалами, зі своїм зовнішнім виглядом, зі своєю міфологією, зі своїми "страшилками". Це те, що дозволяє їм виділитися н загальному тлі і допомагає привернути увагу батьків».

При цьому діти, незважаючи на всі застереження та інформованість, не усвідомлюють реальної небезпеки, яка може їм загрожувати.
Персонал відділу вважає, що  важливо відмовитися від заборон і залякувань дітей, а просто заздалегідь пояснювати їм природу цієї гри і подібних явищ. Для того, щоб діти не грали, мало сказати, що це смертельна гра, тому що це тільки викличе інтерес. Тут важливо розвивати навички психологічної гігієни та критичного ставлення до того, що відбувається. 

Марина Марула,
Знам’янський МРВ філії ДУ «Центр пробації»
в Кіровоградській області


 

На Знам’янщині клієнтам пробації проведено заняття з надання першої невідкладної допомоги  

 

04 вересня 2018 року працівниками Знам’янського міськрайонного відділу з питань пробації організовано зустріч клієнтів пробації з лікарем анестезіологом Знам’янської міської лікарні ім. А.В. Лисенка Олегом Бак, який провів лекцію та практичне заняття щодо надання першої невідкладної допомоги при утопленні та втраті свідомості.

В даній зустрічі прийняв участь й начальник Знам’янського бюро правової допомоги Руслан Большаков, який в свою чергу додатково роз’яснив  присутнім їх права.

Олег Бак зазначив, що навіть мінімальні знання про надання допомоги людині можуть врятувати їй життя, адже іноді до приїзду медиків змінити ситуацію можуть лічені секунди. 

Життя – це найдорожче, що є у кожного жителя нашої планети, але на жаль трапляються випадки, коли йому загрожує небезпека, й не обов’язково вона полягає у чомусь глобальному, іноді це може бути звичайна втрата свідомості, й саме тут дуже важливо, щоб поруч опинилася людина, яка знає та вміє допомогти.

В подальшому, лікар від викладення теоретичного матеріалу перейшов до практичного заняття й на одному з присутніх показав як відбувається процес реанімування людини.

В даному заході з задоволенням прийняли участь не лише клієнти, а й  персонал пробації та правової допомоги, адже ніхто не знає, що може трапитися з ним будь якої хвилини.

Доповідачі такої актуальної теми сподіваються, що можливо не доведеться отриманні знання застосовувати на практиці, але все ж таки   «інформований, а значить захищений». 

 
Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ 
філії Державної установи «Центр пробації»
в Кіровоградській області 


На Знам’янщині для клієнтів пробації провели молебень з нагоди Успіння матері Пресвятої богородиці 

 

07.08.2018 року,  працівниками  Знам’янського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області  організовано зустріч клієнтів пробації з благочинним Знам’янського округу митрофорним протиієреєм Василем Мазурком настоятелем Храма Преподобного Сергія Радонезького, який, також, є волонтером пробації.
Захід відбувся в Храмі  Преподобного Сергія Радонезького, та проведений з  метою забезпечення духовного розвитку, виховання патріотизму, культури і моралі, поваги до духовних традицій українського народу та історії України.
Василь Мазурок провів лекцію та зачитав молебень, попросив божого благословення та прощення всіх грішних, після чого присутнім провели обряд освячення  водою.

 

Марина Марула, 
начальник Знам’янського міськрайонного відділу
філії Державної установи «Центр пробації» 
в Кіровоградській області 


На Знам’янщині правоохоронці провідали  неповнолітніх клієнтів пробації за місцем проживання  

02 серпня 2018 року ст. інспектор Знам’янського міськрайонного відділу з питань пробації ст. лейтенант внутрішньої служби Денис Клімов та ст. дільничний офіцер поліції ст. лейтенант поліції Олександр Черний відвідали неповнолітніх клієнтів пробації за місцем їх проживання з метою проведення профілактичної бесіди щодо недопущення росту рецидивної злочинності.

Такий захід організовано задля охоплення увагою правоохоронців не лише дітей, які вступили в конфлікт з законом, а й їх батьків, адже контроль та нагляд за поведінкою та способом життя даної категорії осіб повинен здійснюватися всебічно, а особливо з боку найрідніших та найближчих.

Індивідуально, кожній родині наголошено на необхідності пильнувати своїх дітей, їх дозвілля та оточення аби не допустити здійснення сторонніми особами негативного впливу, забезпечити  їх від вживання алкогольних напоїв та заборонених речовин, а також, зменшити ймовірність вчинення нових адміністративних та кримінальних правопорушень, аби вберегти їх в подальшому від покарань пов’язаних з позбавленням волі.

Профілактичні бесіди вдалося здійснити з матерями, які з розумінням віднеслися до візиту працівників пробації та поліції.

 

Марина Марула, начальник Знам’янського МРВ з питань пробації


Знам’янських клієнтівпробаціїорієнтують на працевлаштування 

17.07.2018 року, в приміщенні Знам’янського міськрайонного відділу  з питань пробації, працівниками   відділу вкотре організовано зустріч клієнтів пробації з представником районного центру зайнятості, а саме начальником відділу активної підтримки безробітних Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Оленою Баланенко, яка провела присутнім лекцію  на тему: «Мотиваційне інтерв’ювання щодо працевлаштування осіб, які вступили в конфлікт з законом» 

Метою заходу стало продовження збільшення рівня обізнаності клієнтів пробації  в сфері  можливостей та перспектив працевлаштування, а також його позитивні сторони й подальший вплив на спосіб життя.

Звісно в кожного є своя думка про незначні  переваги  офіційного працевлаштування над  тимчасовими заробітками, але все ж таки, стабільний заробіток, хоч й не в усіх випадках високий, дає певну надію та сподівання на покращення життя країни в цілому.

В будь якому випадку, легше робити висновок, коли є певні знання та орієнтування в конкретному  напрямку.  


Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ 
з питань пробації

 

___________

На Знам’янщині позмагалися неповнолітні клієнти пробації

 

Днями, в Знам’янському міському парку працівниками Знам’янського відділу  з питань пробації організовано змагання по підтягуванню на перекладині між неповнолітніми клієнтами пробації.  

Метою заходу – привити любов до спорту або хоча б показати настільки важливо свій вільний час заповнювати  корисним заняттям. 

Під час заходу, присутнім було незвично, але  весело, хоча деякі з них зі спортом добре знайомі.

На початку заходу фахівець відділу пробації Артем Солодов, який поза робочим часом перебуває на позиції нападника Петрівської футбольної команди «Буревісник», показав приклад й підтягнувся 25 разів.

Не будемо говорити чи хтось дотягнувся до вказаного результату, адже головне настрій, бажання та прагнення досягати кращого. 

Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ 
з питань пробації 

 

 

___________

На Знам’янщині клієнтам пробації організовано зустріч з наркологом та працівником поліції 

 

02 липня 2018 року працівниками Знам’янського міськрайонного відділу з питань пробації організовано зустріч клієнтів пробації з лікарем психіатром-наркологом Знам’янської міської лікарні ім. А.В. Лисенка Олексієм Коробко  та старшим дільничним офіцером поліції  Знам’янського ВП ГУНП майором поліції Олександром Акімовим, які здійснили лекцію-бесіду на тему: «Всебічна шкідливість вживання алкогольних напоїв та наркотичних речовин».
Олексій Коробко зазначив, що про негативний влив алкоголю та наркотиків на здоров’я людини відомо нам ще з дитинства, але на жаль, попри всю обізнаність, масштаби даної проблеми аж ніяк не зменшуються. Особливо гірко спостерігати за вагітними жінками з пляшкою пива. 

Також, лікар повідомив присутнім більш детальну інформацію про страшну деградацію особистості, яка є наслідком хронічного алкоголізму, після чого продовжив про наркотичні речовини, які є доволі розповсюдженою «отрутою молодого покоління».

В свою чергу, Олександр Акімов звернув увагу клієнтів пробації на відповідальності осіб, які з’являються в громадських місцях в нетверезому стані або  вживають алкогольні напої в таких місцях, також відмітив, що в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння особа, не контролюючи свій емоційний стан, в більшості випадків вчиняє безліч правопорушень, які можуть загрожувати життю або здоров’ю оточуючих, а як практика показує «під гарячу руку» попадають найближчі та найрідніші, не виключаючи й дітей, в яких доволі «крихка» психіка, і хто знає чим може обернутися для маленького беззахисного жителя нашої Батьківщини вчинок батька, сусіда чи просто незнайомої особи, які навіть в подальшому не зможуть знайти йому пояснення.   

Доповідачі такої актуальної теми сподіваються, що можливо дана інформація допоможе слухачам не допустити непоправної похибки в своєму житті та житті своїх знайомих. 

Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ 
з питань пробації 

___________

На Знам’янщині проведено тренінг «Сім’я – простір без насильства»

19.06.2018 року, в приміщенні Знам’янської міської бібліотеки – філія №3, членом громадської організації «Знам’янський міський інформаційно-освітній клуб» Наталією Мірошніченко, спільно з начальником Знам’янського МРВ з питань пробації Мариною Марулою, психологом відділу Наталією Півторак та головним спеціалістом «Знам’янського бюро правової допомоги» Анжелою Івановою проведено тренінгове заняття для жінок  під назвою «Сім’я – простір без насильства».

Мета заходу – проінформувати осіб жіночої статті щодо поняття «насильство», його видів, роль дітей в такому соціальному явищі.

Під час тренінгу присутні дискутували про індивідульне розуміння насильства в цілому та методи уникнення участі в ньому, ділилися негативним досвідом зі свого  життя, чи життя своїх знайомих, проглянули фільм про різні прояви насильства саме в родинах і визначили яке воно небезпечне своєю таємничістю.

Не обійшлося, звісно, й без колективних завдань, а  малювання спільного плакату взагалі допомогло зблизитися присутнім  й відволіктися на побажання один одному. 

Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ 
з питань пробації
 

 

___________

 

 

На Знам’янщині продовжується робота  
«Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи»

 

Протягом тижня в приміщеннях Цибулівської, Мошоринської, Володимирівської та двох  Богданівських шкіл, начальником Знам’янського МРВ з питань пробації Мариною Марулою, психологом відділу Наталією Півторак, заступником директора – начальником відділу Знам’янського РЦ СССДМ Еллою Чабан та спеціалістом Знам’янського міськрайонної  філії центру зайнятості Людмилою Базюк продовжено роботу спеціалізованого формування «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи». 
З метою популяризації здорового способу життя, статевого виховання підлітків, попередження правопорушень та здійснення профорієнтації делеговані особи працювали з учнями 1-8 класів. 
Незважаючи на різний вік дітей, доповідачам все ж таки вдалося знайти з ними  спільну мову. 
Під час проведення різного роду лекцій, учні активно приймали участь в обговореннях проблемних тематик, таких як: «Правопорушення та відповідальність», «Насильство в сім’ї», «Вибір майбутньої професії», а також з задоволенням приймали участь у бесіді-грі «Здоровим бути здорово» та «Співпраця між дітьми» .                          
Мариною Марулою за сприянням керівника Знам’янського осередку ВГМО «Фундація регіональних ініціатив» Крістіни Зайченко, додатково проведено бесіду на тему «Безпечні канікули» по закінченню якої дітям вручено пам’ятки з основними правилами безпеки життя.
Така ж участь не оминула й дітей ЗОШ №6 смт. Знам’янка-Друга, в яку спільно з пробацією завітала спеціаліст Знам’янського МЦ СССДМ Ольга Білокамінська.

 

 

 

 

 

 

 

Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ з питань пробації

___________

На Знам’янщині через флешмоб підвищують самооцінку 

05.06.2018 року, психологом  Знам’янського міськрайонного відділу  з питань пробації Наталією Півторак організовано флешмоб з підвищення самооцінки у клієнтів пробації. 

На початку заходу присутнім поставлене одне найголовніше завдання – підвищити  самооцінку й змусити один одного повірити в себе шляхом висловлення  добрих слів, що й має призвести до  віри в себе, в свої цілі та свої можливості. Адже, у кожного з нас є багато мрій, в  здійснення яких ми не завжди віримо, а причиною цьому, в більшості випадків, виступає низька самооцінка, скутість, невпевненість та замкненість у собі, й що саме сприяло  до таких проявів поведінки невідомо, але ми постійно надіємося на  підтримку рідних  в реалізації своїх планів, але з тих чи інших причин не завжди можемо її  знайти.

Добре, коли все ж таки особа знаходить  в собі сили й відчайдушно, попри всі негаразди, самостійно знаходить спосіб втілення життєвих планів. Але, є й інший тип людей, які самореалізовуються через вчиненні ним правопорушення.

Ось саме в цьому випадку, працівники пробації  мають вжити всіх можливих заходів не допустити такого прояву поведінки.

Можливо, проведений флешмоб не охопив значних масштабів, але присутнім сподобалося, й маємо сподівання, що маленькими кроками ми робимо світ добрішим. 

Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ 
з питань пробації 

 

___________

На Знам’янщині привітали неповнолітніх підоблікових з Днем  захисту дітей

01.06.2017 року, працівники  Знам’янського міськрайонного відділу з питань пробації спільно зі Знам’янським  бюро правової допомоги організовано участь неповнолітніх клієнтів пробації у місцевих заходах   м. Знам’янка присвячених Міжнародному Дню захисту дітей.

Для всіх маленьких мешканців міста було підготовлено безліч сюрпризів та подарунків в Знам’янському міському парку.

Так, як «діти пробації», хоч й перебувають у конфлікті з законом, все ж таки залишаються дітьми,  й відчуття радості привітаннями має бути в їхніх серцях. 

А тому, «герої цього дня»  разом з пробацією та правовою допомогою відволіклися від повсякденних буднів й  побували на хенд-мейд  ярмарку та виставці дитячих робіт «Дивосвіт дитячими руками».

Звісно, діти були в захваті, та з легкою втомою, але в піднесеному настрої   всі розійшлися, адже хоч особи й юні, все ж таки мають купу своїх справ. 

Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ з питань пробації 

___________

На Знам’янщині пробація та рятувальна служба пліч-о-пліч в просвітницькій діяльності  

01.06.2018 року, в рамках співпраці Знам’янського міськрайонного відділу з питань пробації та 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини  м. Знам’янка, неповнолітнім клієнтам пробації  організовано екскурсію «територією рятувальників» . 

Діти, які вступили в конфлікт з законом,  навідалися на доволі цікавий та пізнавальний захід разом з начальником відділу з питань пробації капітаном внутрішньої служби Мариною Марулою. 

В свою чергу, інспектором зазначеної частини ст. лейтенантом служби цивільного захисту Юрієм Шмалько проведено ознайомлення присутніх з пожежно-ремонтною технікою та  особливостями служби  рятувальників, яке супроводжувалося розповідями про небезпечні ситуації та героїчні вчинки, про відданість українському народу та любов до Батьківщини, про каверзні пригоди у діяльності та смішні історії. 

Неповнолітні клієнти пробації з захопленням слухали все, що говорив рятувальник, який без сумніву надихав їх на добрі вчинки, патріотизм та любов до оточуючих.

По завершенню, діти подякували організованій та проведеній екскурсії, адже самостійно  вони навряд чи висловили б своє бажання пізнати з середини таку важливу та  небезпечну службу. 

І хто знає, можливо колись  хтось з теперішніх «бешкетників» врятує чиєсь життя. 

Марина Марула, 
начальник Знам’янського МРВ з питань пробації

​___________

На Знам’янщині організовано захід в рамках проекту 
«Підлітки поза увагою»

 

Днями, в приміщенні Знам’янського районного центру соціальних служб у справах сім’ї дітей та молоді, в рамках проекту Проекту “Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні”, працівником благодійної організації «Повернення до життя» з  неповнолітніми клієнтами пробації проведено ознайомчу зустріч та пізнавальне заняття.

Мета даного проекту -  сприяти зниженню розповсюдження ВІЛ- інфекції серед підлітків, які вживають наркотичні речовини, та їх сексуальних партнерів шляхом покращення доступу до якісних послуг з профілактики ВІЛ.

Даний проект цікавий тим, що охоплює віддалені населені пункти, які ще не охоплені такими проектами, і спрямований не тільки на споживачів, а й на їхніх партнерів,  адже вони, також потрапляють до групи ризику.

Серед дітей, які вступили в конфлікт з законом споживачів наркотиків не виявлено, але все ж таки робота в даному напрямку має проводитися постійно, адже  краще попередити, аніж в подальшому  черпати наслідки, які не завжди можливо виправити.  

Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ 
з питань пробації 

____________

Знам’янським органом пробації проведено бесіду 
з нагоди Дня матері
 

 

Днями, в приміщенні Знам’янського міськрайонного відділу  з питань пробації, з нагоди Дня матері засудженим проведено лекцію на тему: «Повага та любов до матері».

За мету проведеного заходу поставлено зменшення росту такого негативного  соціального явища як «насильство в сім’ї». Всім відомий факт, що дане правопорушення вчиняється не лише по відношенню до своїх дружин та дітей, а й до своїх батьків, які також, в силу свого віку та слабкості не можуть дати відсіч дорослому сину. 

Під час заходу, клієнтам пробації акцентувалася увага на підтримці своїх батьків, взаємодопомозі, любові та повазі не лише до своїх матерів, а й до своїх дружин, які також, є матерями. Не меншу увагу приділено  зменшенні вживанні алкогольних напоїв, які здебільшого негативно впливають на поведінку та емоційні всплески особи, які проявляються через агресію до оточуючих.


Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ 
з питань пробації 

____________

Знам’янський відділ пробації вшанував  пам'ять жертв ліквідації наслідків на ЧАЕС

 

26.04.2018 року співробітники  Знам’янського відділу з питань пробації взяли участь в міському заході, присвяченому Дню вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, а саме в покладанні квітів до пам’ятного знаку на честь знам’янчан та мешканців району, які брали участь у ліквідації наслідків даної аварії.

26 квітня 1986 року сталася трагедія, яка увійшла в історію людства під назвою Чорнобильська катастрофа, найбільша техногенна аварія ХХ століття. Відтоді Чорнобиль став зоною душевного болю і постійної тривоги мільйонів українців. 

Аварія на ЧАЕС визнана світовим співтовариством як найбільша техногенна катастрофа в історії людства, наслідки якої, нажаль дають про себе знати й по сьогоднішній день. 

Марина Марула
Знам’янського МРВ з питань пробації

 _____________

 

Правоохоронці Знам’янщини за чисту Україну 

Днями,  з метою продовження традиції колективного приведення в належний стан прилеглу територію, працівники Знам’янського МРВ з питань пробації спільно з поліцією охорони,  «Знам’янським бюро правової допомоги» та нотаріатом,   взяли участь у прибиранні території м. Знам’янка. 

Всі присутні займались прибиранням визначеної ділянки біля адмінбудівлі, в якій розміщені спеціалісти вказаних служб.

Проводячи благоустрій та спілкуючись із живою природою, всі дістали  насолоду від праці.

Ось так, кожен з нас займаючись прибиранням маленьких територій, здійснює свій вклад в красу нашої Батьківщини та захист землі  від екологічної проблеми.

Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ з питань пробації 

_____________

На Знам’янщині проведено захід в  рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

17 квітня 2018 року на Знам’янщині в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" продовжує свою роботу мобільна точка доступу громадян до безоплатної правової допомоги.

Цього дня в  реалізації вказаного проекту були задіяні начальник Знам’янського МРВ з питань пробації Марина Марула, начальник Знам’янського бюро правової допомоги Руслан Большаков, начальник відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Раїса Самофал, державний нотаріус Петро Гаврилюк та ін.

Правознавці ознайомлювали перехожих з їхніми правами, здійснювали опитування людей  з питань, які потребують правового втручання.

Проект «Я маю право»  вже набрало чималих обертів, а тому є великі сподівання на зростання рівня правової свідомості населення. 

Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ 
з питань пробації

_____________

В Знам’янському відділі з питань пробації демонстрували фільм неповнолітнім засудженим

Днями, в приміщенні Знам’янського міськрайонного відділу  з питань пробації, неповнолітнім клієнтам пробації  спільно з головним спеціалістом «Знам’янського бюро правової допомоги»  Анжелою Івановою, продемонстровано фільм «Відбування неповнолітніми покарання у виді позбавлення волі» та  проведено лекцію-бесіду на тему: «Відповідальність за вчинення правопорушень».

Метою заходу стало обговорення з дітьми їхнього розуміння таких понять як злочин, правопорушення та відповідальність; наголошення на серйозності та обдуманості вчинків та недопущення вчинення нового злочину.

Під час заходу, неповнолітні клієнти пробації обговорювали фільм,  поділилися своїми думками щодо методів уникнення та недопущення неприйнятної для суспільства поведінки.

Працівники пробації, намагалися всебічно підтримати присутніх  та якомога коректніше намагалися вселити дітям позитивні думки. 

Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ 
з питань пробації 

_____________

Завжди готові допомогти

Пошук роботи є одним з а актуальних питань для кожного громадянина. Особливо гостро це питання постає перед особами , які повернулись з місць відбуття покарання.   20.02.2018 року спеціалістом Знам’янського міськрайонного центру зайнятості була проведена зустріч з особами , які повернулись з місць позбавлення волі, в приміщенні Знам’янського міськрайонного відділу пробації. Метою зустрічі була розповідь про весь спектр послуг, які надає служба зайнятості усім категоріям населення: 

1)    можливість проходження професійного навчання, в тому числі і шляхом отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці;
2)    можливість отримання  професійних консультацій, складання резюме, тестування, профінформаційних послуг, ознайомлення з нормативними документами, що стосуються законодавства про зайнятість;
3)    порядок перебування на обліку, у випадку відсутності підходящої роботи.

Слухачі були ознайомлені з актуальними вакансіями, цікавились переліком підприємств, які функціонують на території міста та району. 

У учасників заходу, людей, які наробили багато помилок в своєму житті, порушили закон, відбували за це покарання, у багатьох з них є проблеми в сім’ях, з відносинами з близькими, наприкінці зустрічі зажевріла надія, що вони не одинокі в цьому світі та не дивлячись на їх минулий негативний досвід, все ж таки є установи соціального спрямування, які готові їм прийти на допомогу, зробити гідний крок до кращого життя.

Начальник відділу активної 
підтримки безробітних
Знам’янського МРЦЗ                                                                                                                        
Баланенко О.С.
_____________

На Знам’янщині клієнтам пробації проведено бесіду щодо можливостей працевлаштування

20.03.2018 року, в приміщенні Знам’янського міськрайонного відділу  з питань пробації, працівниками   відділу організовано зустріч клієнтів пробації з представником районного центру зайнятості, під час якої було проведено лекцію на тему: «Загальні питання зайнятості та стану ринку праці регіону» 

Метою заходу стало збільшення обізнаності засуджених осіб про можливості та перспективу працевлаштування.

На даний час проблема офіційного працевлаштування має доволі розповсюджений характер, особливо, якщо це стосується осіб, які мають судимість.

Але, все ж таки, маємо надію, що в подальшому, спільними зусиллями, ситуацію, яка склалася, можливо подолати.

Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ 
з питань пробації 

_____________