Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Новини

 

На Знам’янщині організовано захід в рамках проекту 
«Підлітки поза увагою»

Днями, в приміщенні Знам’янського районного центру соціальних служб у справах сім’ї дітей та молоді, в рамках проекту Проекту “Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні”, працівником благодійної організації «Повернення до життя» з  неповнолітніми клієнтами пробації проведено ознайомчу зустріч та пізнавальне заняття.

Мета даного проекту -  сприяти зниженню розповсюдження ВІЛ- інфекції серед підлітків, які вживають наркотичні речовини, та їх сексуальних партнерів шляхом покращення доступу до якісних послуг з профілактики ВІЛ.

Даний проект цікавий тим, що охоплює віддалені населені пункти, які ще не охоплені такими проектами, і спрямований не тільки на споживачів, а й на їхніх партнерів,  адже вони, також потрапляють до групи ризику.

Серед дітей, які вступили в конфлікт з законом споживачів наркотиків не виявлено, але все ж таки робота в даному напрямку має проводитися постійно, адже  краще попередити, аніж в подальшому  черпати наслідки, які не завжди можливо виправити.  

Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ 
з питань пробації 

____________

Знам’янським органом пробації проведено бесіду 
з нагоди Дня матері
 

 

Днями, в приміщенні Знам’янського міськрайонного відділу  з питань пробації, з нагоди Дня матері засудженим проведено лекцію на тему: «Повага та любов до матері».

За мету проведеного заходу поставлено зменшення росту такого негативного  соціального явища як «насильство в сім’ї». Всім відомий факт, що дане правопорушення вчиняється не лише по відношенню до своїх дружин та дітей, а й до своїх батьків, які також, в силу свого віку та слабкості не можуть дати відсіч дорослому сину. 

Під час заходу, клієнтам пробації акцентувалася увага на підтримці своїх батьків, взаємодопомозі, любові та повазі не лише до своїх матерів, а й до своїх дружин, які також, є матерями. Не меншу увагу приділено  зменшенні вживанні алкогольних напоїв, які здебільшого негативно впливають на поведінку та емоційні всплески особи, які проявляються через агресію до оточуючих.


Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ 
з питань пробації 

____________

Знам’янський відділ пробації вшанував  пам'ять жертв ліквідації наслідків на ЧАЕС

 

26.04.2018 року співробітники  Знам’янського відділу з питань пробації взяли участь в міському заході, присвяченому Дню вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, а саме в покладанні квітів до пам’ятного знаку на честь знам’янчан та мешканців району, які брали участь у ліквідації наслідків даної аварії.

26 квітня 1986 року сталася трагедія, яка увійшла в історію людства під назвою Чорнобильська катастрофа, найбільша техногенна аварія ХХ століття. Відтоді Чорнобиль став зоною душевного болю і постійної тривоги мільйонів українців. 

Аварія на ЧАЕС визнана світовим співтовариством як найбільша техногенна катастрофа в історії людства, наслідки якої, нажаль дають про себе знати й по сьогоднішній день. 

Марина Марула
Знам’янського МРВ з питань пробації

 _____________

 

Правоохоронці Знам’янщини за чисту Україну 

Днями,  з метою продовження традиції колективного приведення в належний стан прилеглу територію, працівники Знам’янського МРВ з питань пробації спільно з поліцією охорони,  «Знам’янським бюро правової допомоги» та нотаріатом,   взяли участь у прибиранні території м. Знам’янка. 

Всі присутні займались прибиранням визначеної ділянки біля адмінбудівлі, в якій розміщені спеціалісти вказаних служб.

Проводячи благоустрій та спілкуючись із живою природою, всі дістали  насолоду від праці.

Ось так, кожен з нас займаючись прибиранням маленьких територій, здійснює свій вклад в красу нашої Батьківщини та захист землі  від екологічної проблеми.

Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ з питань пробації 

_____________

На Знам’янщині проведено захід в  рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

17 квітня 2018 року на Знам’янщині в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" продовжує свою роботу мобільна точка доступу громадян до безоплатної правової допомоги.

Цього дня в  реалізації вказаного проекту були задіяні начальник Знам’янського МРВ з питань пробації Марина Марула, начальник Знам’янського бюро правової допомоги Руслан Большаков, начальник відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Раїса Самофал, державний нотаріус Петро Гаврилюк та ін.

Правознавці ознайомлювали перехожих з їхніми правами, здійснювали опитування людей  з питань, які потребують правового втручання.

Проект «Я маю право»  вже набрало чималих обертів, а тому є великі сподівання на зростання рівня правової свідомості населення. 

Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ 
з питань пробації

_____________

В Знам’янському відділі з питань пробації демонстрували фільм неповнолітнім засудженим

Днями, в приміщенні Знам’янського міськрайонного відділу  з питань пробації, неповнолітнім клієнтам пробації  спільно з головним спеціалістом «Знам’янського бюро правової допомоги»  Анжелою Івановою, продемонстровано фільм «Відбування неповнолітніми покарання у виді позбавлення волі» та  проведено лекцію-бесіду на тему: «Відповідальність за вчинення правопорушень».

Метою заходу стало обговорення з дітьми їхнього розуміння таких понять як злочин, правопорушення та відповідальність; наголошення на серйозності та обдуманості вчинків та недопущення вчинення нового злочину.

Під час заходу, неповнолітні клієнти пробації обговорювали фільм,  поділилися своїми думками щодо методів уникнення та недопущення неприйнятної для суспільства поведінки.

Працівники пробації, намагалися всебічно підтримати присутніх  та якомога коректніше намагалися вселити дітям позитивні думки. 

Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ 
з питань пробації 

_____________

Завжди готові допомогти

Пошук роботи є одним з а актуальних питань для кожного громадянина. Особливо гостро це питання постає перед особами , які повернулись з місць відбуття покарання.   20.02.2018 року спеціалістом Знам’янського міськрайонного центру зайнятості була проведена зустріч з особами , які повернулись з місць позбавлення волі, в приміщенні Знам’янського міськрайонного відділу пробації. Метою зустрічі була розповідь про весь спектр послуг, які надає служба зайнятості усім категоріям населення: 

1)    можливість проходження професійного навчання, в тому числі і шляхом отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці;
2)    можливість отримання  професійних консультацій, складання резюме, тестування, профінформаційних послуг, ознайомлення з нормативними документами, що стосуються законодавства про зайнятість;
3)    порядок перебування на обліку, у випадку відсутності підходящої роботи.

Слухачі були ознайомлені з актуальними вакансіями, цікавились переліком підприємств, які функціонують на території міста та району. 

У учасників заходу, людей, які наробили багато помилок в своєму житті, порушили закон, відбували за це покарання, у багатьох з них є проблеми в сім’ях, з відносинами з близькими, наприкінці зустрічі зажевріла надія, що вони не одинокі в цьому світі та не дивлячись на їх минулий негативний досвід, все ж таки є установи соціального спрямування, які готові їм прийти на допомогу, зробити гідний крок до кращого життя.

Начальник відділу активної 
підтримки безробітних
Знам’янського МРЦЗ                                                                                                                        
Баланенко О.С.
_____________

На Знам’янщині клієнтам пробації проведено бесіду щодо можливостей працевлаштування

20.03.2018 року, в приміщенні Знам’янського міськрайонного відділу  з питань пробації, працівниками   відділу організовано зустріч клієнтів пробації з представником районного центру зайнятості, під час якої було проведено лекцію на тему: «Загальні питання зайнятості та стану ринку праці регіону» 

Метою заходу стало збільшення обізнаності засуджених осіб про можливості та перспективу працевлаштування.

На даний час проблема офіційного працевлаштування має доволі розповсюджений характер, особливо, якщо це стосується осіб, які мають судимість.

Але, все ж таки, маємо надію, що в подальшому, спільними зусиллями, ситуацію, яка склалася, можливо подолати.

Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ 
з питань пробації 

_____________