Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Новини

 

Шановні батьки! Дбайте про безпеку своїх дітей!

Щодня рятувальники ліквідовують сотні пожеж по всій Україні, внаслідок яких не лише знищується майно, але й, що найголовніше — гинуть люди, у тому числі і діти. Залишаючи малечу вдома самих, батьки ризикують, в першу чергу, їхньою безпекою.

Адже діти полюбляють гратися із сірниками, запальничками, підпалювати папір, що може стати причиною пожежі. Крім того, дорослі не дбають про стан пожежної безпеки власних будинків, не дотримуються правил експлуатації пічного опалення, і тим самим наражають і себе, і малечу на небезпеку.

Шановні батьки! Безпека ваших дітей, в першу чергу, у ваших руках! Не залишайте їх без нагляду. Тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь!

Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, тощо. Обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером “101”. Дбайте про безпеку своїх дітей!
                                              
Знам’янський МРВ Управління ДСНС України
у Кіровоградській області

_________________

Рятувальники провели профілактичну роботу напередодні Великодня

Напередодні великого християнського свята – Великодня, яке відзначатиметься 8 квітня, Знам’янським МРВ Управління ДСНС України  у Кіровоградській області проводиться профілактично-роз’яснювальна робота з вірянами, настоятелями церков та храмів. Щоб убезпечити громадян, співробітники міськрайвідділу здійснюють інструктажі з питань пожежної безпеки у культових спорудах м.Знам’янки та Знам’янського району, адже під час святкових служб кількість прихожан у храмах зростає у рази, а використання під час церковних служб відкритого вогню створює потенційну небезпеку.
Під час заходів рятувальники звертають пильну увагу на належний стан утримання шляхів евакуації та електрообладнання у приміщеннях, на наявність та технічний стан первинних засобів пожежогасіння.
Окремо рятувальники розповідали громадянам, які були присутні у церквах, про необхідність дотримання правил пожежної безпеки не лише під час святкування, а й щоденно у повсякденному житті.
 
Знам’янський МРВ Управління ДСНС у Кіровоградській області нагадує  що, готуючись до відзначення Великодня, кожному з нас необхідно замислитись про безпеку не лише у церкві, а й вдома. Запалюючи пасхальну свічку, пам’ятайте, що вона покликана приносити лише тепло і радість у ваші родини.
Зі світлим Великоднем, бережіть себе та своїх близьких!

_________________