Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Новини

 
Для тих, хто шукає роботу 
На період літніх пасажирських переве-зень запрошуються на роботу провідники пасажирського вагону.
 
Необхідна вимога - наявність професій-но-технічної освіти за даною 
професією.

 Заробітна плата від 5480 грн, повний со-ціальний пакет, пільги відповідно до ко-лективного договору.
 
З ПИТАНННЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗА БІЛЬШ ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАТИСЯ ДО ЗНАМ'ЯНСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ЗА АДРЕСОЮ :
м. Знам’янка, вул. Чайковського,13 А. 
______________

Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього

 

22 – 23 травня 2018 року в приміщенні Знам’янського міськрайонного центру зайнятості за узгодженням з Кіровоградською асоціацією «Громадські ініціативи» та в рамках проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» відбувся тренінг на тему: «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього». Захід проводили тренери МБФ «Український жіночий фонд» Лук’янцева Л. Ю. та Тернавський В.С. Основна мета тренінгу – відпрацювання навичок ефективної фінансової поведінки для свого впевненого матеріального добробуту.

Основна цільова аудиторія – це особи, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, тому на захід були запрошені шукачі роботи Знам’янського міськрайонного центру зайнятості з числа малозабезпечених осіб, багатодітних сімей, особи з інвалідністю, які не можуть на рівних конкурувати на ринку праці та мають певні фінансові труднощі.
Учасники тренінгу отримали інформацію, як управляти власними грошима, що таке бюджет і навіщо він потрібен, як розпоряджатися щомісячними доходами та планувати витрати.

Зацікавлення у аудиторії викликала абетка прав споживача. На заході також були дані поради, як уникнути фінансового шахрайства, розглядалися питання про фінансові послуги з підвищеним фінансовим ризиком, про фінансові піраміди та афери.

Другого дня роботи тренінгу учасники розглядали способи більш ефективного управління власними коштами, розвивали нові фінансові звички, спрямовані на збільшення доходів, ставили фінансові цілі на різних життєвих етапах.

На тренінгу активно обговорювалася система пенсійного забезпечення та її рівні. Учасники заходу отримали інформацію про недержавні пенсійні фонди, на які варто також звернути увагу, як оформити пенсію.
На заході також було порушене питання про активну участь кожної людини у житті громади та взаємна користь від такого співробітництва.

Учасникам тренінгу отримали буклети, пам’ятки про фінансову безпеку та застереження від фінансових афер.

Тренінг «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» є прямим  підтвердженням того, що кожна  людина має право  та може досягти гідного фінансового статку, але слід докласти власних зусиль бути більш наполегливим, активним, дієвим, знати та вміти користуватися своїми правами, захищати свої фінансові інтереси.

Саме цю ідею винесли учасники заходу, які з вдячністю обговорювали з тренерами індивідуальні програми поліпшення власного матеріального становища.

Провідний фахівець з профорієнтації
відділу активної підтримки безробітних
Знам’янського МРЦЗ                                                                                      
Бондаренко Н.О.
______________

Професійна орієнтація – крок до успішного майбутнього

 

Минулого тижня фахівці з профорієнтації Знам’янського МРЦЗ провели плідну роботу з учнівською молоддю міста та району, залучивши до заходів як старшокласників (Філія «Дмитрівська ЗОШ №2»), так для учнів восьмих класів НВК «Знам’янська ЗШ №3-гімназія». Для учнів було проведено ряд профорієнтаційних заходів, в тому числі і з елементами інтерактиву, які мали на меті не лише ознайомити молодь зі світом професій, але й допомогти учнів у визначенні свого професійного майбутнього.

Приймаючи участь у заході, учні мали змогу отримати інформацію про послуги, що надаються службою зайнятості, в тому числіі для учнівської  молоді, а також дізнатись про основні завдання служби зайнятості щодо професійної орієнтації молоді.

Акцентовано увагу на роботі Знам’янського МРЦЗ щодо організації та проведення профорієнтаційних заходів для учнівської молоді шкіл, співпраці з педагогічними працівниками, проведенні, Днів профорієнтації, Днів кар’єри для учнівської молоді.

Діти отримали актуальну інформацію про стан ринку праці Знам’янського району, їх було ознайомлено з вакансіями, що є актуальними на даний час. 

Проінформовано і про таку форму профорієнтаційної роботи як використання в профорієнтаційних цілях профорієнтаційних терміналів. 

Л.  Базюк                        
провідний фахівець відділу 
активної підтримки безробітних 
Знам’янськогоміськрайонного
центру зайнятості

______________

Відбулося засідання  координаційного комітету  сприяння зайнятості населення

 

Нещодавно у Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості відбулось чергове засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення. В роботі координаційного комітету взяли участь представники Знам'янської райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представник асоціації фермерів та приватних землевласників Знам’янського району, профспілки, роботодавці: ДП «Чорноліське лісове господарство», філія «Знам’янський райавтодор», ПП «Ареал». В ході даного заходу були розглянуті і обговорені питання щодо масового вивільнення працівників в результаті реорганізації Знам’янської центральної районної лікарні шляхом приєднання до комунального закладу «Знам’янська міська лікарня ім.. А.В. Лисенка»• та про працевлаштування найманих працівників за договорами цивільно-правового характеру.

Особливу увагу було приділено масовому вивільненню працівників Знам’янської центральної районної лікарні в результаті об’єднання із міською лікарнею ім.. Лисенка, подальшої долі людей, їх працевлаштуванню. Головний лікар І. Муравський повідомив, що за попередніми розрахунками вивільнення працівників відбудеться у другій половині серпня . Буде скорочено середній та молодший медичний персонал. На даний час керівництво міської лікарні готове запропонувати вивільнюваним працівникам інші посади, за згодою. 

Н. Пащенко – головний державний інспектор управління Держпраці у Кіровоградській області – ознайомила присутніх про стан працевлаштування найманих працівників серед роботодавців району за договорами ЦПХ. 

За результатами засідання координаційного комітету сприяння зайнятості були прийняті рішення: 
 -Знам’янській центральній районній лікарні надати до центру зайнятості розгорнутий список  осіб, звільнення яких планується;
-центру зайнятості забезпечити надання комплексу соціальних послуг у розв’язанні проблем роботи із трудовим колективом в ситуації запланованого вивільнення працівників та  проводити серед роботодавців роз’яснювальну роботу щодо дотримання законодавства про працю та щодо дотримання вимог чинного законодавства у разі працевлаштування найманих працівників за договорами ЦПХ.

Під час зустрічі були обговорені питання  щодо  подальшої співпраці в плані сприяння зайнятості населення, взаємообміну корисною та дієвою інформацією.

Начальник відділу
взаємодії з роботодавцями 
В. Саржевська

______________

Проведено міні-ярмарок вакансій

В Знам'янському міськрайонному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для мережі магазинів «АТБ». В місті проводиться реконструкція магазину АТБ, в дію вводиться новий дизайн магазину. Оновлюються відділи, розширюється асортимент та створюються відділи «власна випічка» та «гаряча кава».

Для цього потрібні продавці-консультанти, касири, пекарі, охоронники, прибиральники, укладальники-пакувальники, з таким замовленням до центру зайнятості звернулась завідуюча діючого магазину Марія Татарова. Захід відвідали більше 50 шукачів роботи.

Захід розпочався з презентації магазину, під час якої шукачі роботи ознайомилися з наявними вакансіями та специфікою діяльності, заробітною платою, умовами праці, соціальними гарантіями, що надаються працівникам та інше. М.Татарова провела з потенційними працівниками індивідуальні співбесіди, та надала анкети всім бажаючим.

За результатами заходу 25 осіб надали свої анкети, п’ять безробітних виявили бажання безпосередньо відвідати магазин та ознайомитися з умовами праці. Дві особи з інвалідністю зараховані до кадрового резерву. 


В.Саржевська 
Начальник відіділу
взаємодії з роботодавцями
Знам’янського МРЦЗ

______________

Декада профорієнтаційних майстер-класів для молоді – крок за кроком до професійного успіху

17 квітня 2018 року стартувала Декада профорієнтаційних майстер-класів для молоді. В Знам’янському центрі зайнятості декада розпочалась з професіографічної екскурсії для учнів восьмих класів НВК «Знам’янська ЗШ №3-гімназія», до міської Пожежно-рятувальної частини.

Під час екскурсії, учні мали змогу ознайомитись з пожежною технікою, приміряти на себе спеціальні костюми, спробувати себе на спортивному майданчику, де проводять свої тренування рятівники. Рятівники охоче розповідали про свою роботу, життєві ситуації, що траплялись з ними під час виконання службових обов’язків. 

Не залишились поза увагою і учні району. Так, для дітей ОНЗ «Мошоринська ЗОШ», було проведено екскурсію на елеватор компанії «Рос Агро».

Під час екскурсії, директор підприємства ознайомив учасників із основними спорудами та приладами, що використовуються на елеваторі, розповів про принципи їх роботи та про технологічний процес сушіння і зберігання зерна. Також, під час екскурсії, учнівській молоді було презентовано ряд професій, необхідних для роботи на елеваторі. 

Низка профорієнтаційних заходів з елементами інтерактивну було проведено для учнівської молоді Знам’янської спецшколи-інтернату. Діти мали змогу ознайомитись з  професіями майбутнього, отримати інформацію про рідкісні та незвичайні професії тощо.

Для студентської молоді нашого міста, представленої Знам’янським професійним ліцеєм та Професійно-технічним училищем №12 було проведено тематичні семінари з техніки пошуку роботи, під час яких молодь мала змогу ознайомитись з основами складання резюме та проведенням співбесіди з роботодавцем. 


Провідний фахівець відділу АПБ
Знам’янського МРЦЗ                                
Базюк Л.С.
______________
 

Професійне навчання за сприяння державної служби зайнятості. Професійне навчання у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
Шановні роботодавці!

Якщо Ви маєте потребу в кваліфікованих працівниках, зверніться до Знам'янського центру зайнятості. На Ваше замовлення буде організоване професійне навчання зареєстрованих безробітних у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. 
При цьому Ви маєте можливість брати участь у розробленні навчальних планів і програм, які враховують особливості Вашого підприємтва, надавати робочі місця для проходження виробничої практики, брати участь у державній кваліфікаційній атестації.
Різновидом профнавчання є організація стажування безробітних на робочих місцях на підприємстві.
Звертайтесь до  центру зайнятості, ми допоможемо Вам укомплектувати робочі місця! 

Відділ інформаційних систем
Знам'янського МРЦЗ

______________

Запровадження нових електронних сервісів Державною службою зайнятості 

Державна служба зайнятості України у 2018 році запустила нові сервіси  для надання послуг населенню та роботодавцям, які покликані заощаджувати час і підходити до пошуку роботи більш конструктивно. Нові сервіси діють на сайті Державної служби зайнятості у рубриці «Електронні послуги» - це «Електронна черга реєстрації громадян», «Електронний кабінет роботодавця», «Електронний кабінет» для зареєстрованих безробітних, доступ до послуги на сайті  Державної служби зайнятості http://www.dcz.gov.ua .

Для оперативної та вигідної співпраці роботодавців із службою зайнятості є можливість створення «Електронного кабінету роботодавця», який зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня комфорту під час взаємодії роботодавців зі службою зайнятості.    В «Електронному кабінеті» роботодавець має можливість переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості, стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлень виданих  центром зайнятості претендентам на роботу, договори на організацію громадських робіт та працевлаштування після професійного навчання, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме тощо.

Зареєстрований безробітний в електронному кабінеті  має можливість створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливості професійного навчання. Крім зазначених послуг, власник кабінету може переглядати дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи, які заплановані в центрах зайнятості та записатися на ті з них, що зацікавили, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю. 

Для цього клієнтам служби зайнятості необхідно звернутись до особистого консультанта надати йому адресу електронної пошти та дані щодо реєстрації логіну та паролю за допомогою яких авторизуватися та отримати доступ до власного електронного кабінету в службі зайнятості.

Білозерських Т.
Відділ інформаційних систем 
Знам’янського МРЦЗ 

______________

ЗНАМ’ЯНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

 

Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на професіоналів (6,2%), на кваліфікованих робітників з інструментом (27,7%), на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (25,8%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (13,8%).
Протягом січня-березня 2018 року:    
- мали cтатус безробітного  всього 1265 осіб, з яких 60,6% складали жінки, 36,4% – молодь віком до 35 років, 43,2%  особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 53% зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;
- мали статус безробітного станом на 01.04.2018 року – 898 осіб, в тому числі 3 особи із числа  внутрішньо переміщених та 21 особа із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО;
- працевлаштовано 248 осіб, з них 179 осіб із числа безробітних (жінки становили  95 осіб – 53,1%,  молодь у віці до 35 років - 75 осіб або 41,9%), в тому числі працевлаштовано 1 особу  із числа внутрішньо переміщених  та 1  особа із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в  АТО;
- брали участь у громадських  та інших роботах тимчасового характеру – 176 осіб в тому числі 1 особа із числа внутрішньо переміщених осіб;
           - проходили  професійне навчання за направленням центру зайнятості – 157 осіб.
            Кількість актуальних вакансій станом на 01 квітня 2018 року становила  238  вакансій.  Навантаження на 1 робоче місце становило  4 особи.
            Станом на 01 квітня 2018 року 614 осіб отримували допомогу по безробіттю.

______________

Знам’янський міськрайонний центр зайнятості інформує

18 квітня 2018 року о 10.00 годині в приміщенні Знам’янського міськрайонного центру зайнятості за адресою вул..Чайковського, 13-А, відбудеться спільний захід з громадською організацією «Десяте квітня». 
Захід буде спрямований на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту прав внутрішньо переміщених осіб.
До участі у заході запрошуються внутрішньо переміщені особи, які проживають в місті Знам’янка та Знам’янському районі.

 

 

 

______________

Проведено ділову зустріч

З метою налагодження партнерських стосунків щодо задоволення кадрових потреб підприємств ПАТ «Укрзалізниця» по м. Знам’янка та в рамках укладання Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості  та регіональною філією «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», 03 квітня в приміщенні Знам’янського міськрайонного центру зайнятості відбулася ділова зустріч керівництва, фахівців центру зайнятості та начальників кадрової служби відокремлених підрозділів регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». В заході прийняли участь представники Дирекції залізничних перевезень,  Локомотивного депо, Станції Знам’янка, Ремонтного вагонного депо, Дистанції захисних лісонасаджень, Дистанції колії, Дистанції електропостачання, Загону воєнізованої охорони, Експлуатаційного вагонного депо, Дистанції сигналізації та зв’язку, Колійної машинної станції.

Директор центру зайнятості Людмила Компанієць, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Вікторія Саржевська та начальник відділу активної підтримки Олена Баланенко презентували можливості державної служби зайнятості, запропонували спільну стратегію для вдосконалення та підвищення ефективності роботи, обговорили форми співпраці та питання щодо укомплектування вільних вакансій, допомоги у підборі кадрів та формуванні перспективного кадрового резерву, залучення до участі у профорієнтаційних заходах та у ярмарках вакансій.

Також, в ході зустрічі, Л.Компанієць було запропоновано організацію професійного навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації на базі центрів ПТО ДСЗ на замовлення роботодавця, проведення «Днів відкритих дверей на підприємстві» для безробітних, презентацій та професіографічних екскурсій для шкільної молоді, проведення інформаційних семінарів, в тому числі для працівників, отримання інформаційно-консультаційних та інших послуг, що надаються державною службою зайнятості.

О. Баланенко наголосила на спільних профорієнтаційних заходах для учнівської молоді з метою формування у старшокласників свідомого професійного вибору та виховання прагнення бути професійно затребуваним в суспільстві, адже Знам’янка є великою вузловою станцією, яка забезпечує роботою місцевих жителів.

Результатом проведеної зустрічі стали досягнуті домовленості щодо перспектив подальшої співпраці центру зайнятості з підприємствами залізниці. Проведення таких зустрічей допомагає створити належні умови для суб`єктів господарської діяльності щодо підбору кваліфікованих кадрів з числа зареєстрованих безробітних, та дізнатися про основні аспекти діяльності служби зайнятості.

В.Саржевська
Начальник відділу взаємодії 
роботодавцями Знам’янського МРЦЗ

______________

Інформаційні ресурси державної служби зайнятості

Ви потребуєте певної інформації у сфері зайнятості населення чи здійснюєте добір працівників? Скористайтесь Інтернет-ресурсами державної служби зайнятості!

Для надання інформаційних та інших послуг громадськості з початку цього року запрацював новий Інтернет-ресурс Державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості».

Основні переваги нового сайту – зручний та швидкий пошук вакансій та резюме по всій Україні, електронні кабінети для клієнтів служби зайнятості, можливість подання роботодавцями звітності в режимі онлайн, розширення можливостей самообслуговування громадян шляхом доступу до «Електронної черги», аналітична та статистична інформація про ринок праці.

Є можливість пройти профорієнтаційне тестування для визначення своїх здібностей до того чи іншого виду професійної діяльності. А також, доступність до ресурсу не лише з комп'ютера, а й з мобільного телефону.

У відеохостингу YouTube створено канал «Кіровоградська обласна служба зайнятості», на якому, серед іншого, викладені відеорезюме шукачів роботи, презентації навчальних закладів, що здійснюють організацію професійного навчання, у т.ч. безробітних громадян,  роботодавців та відеовакансій.

Сторінки обласного, базових центрів зайнятості та філій створені й у соціальній мережі Facebook. Діє відкрита група «Електронний кадровий клуб Кіровоградського обласного центру зайнятості», де розміщена інформація для роботодавців та працівників кадрових служб.
Завітайте на Інтернет-сторінки державної служби зайнятості.

 Знам’янський  міськрайонний  центр зайнятості 


______________

До уваги шукачів роботи!

Під час пошуку роботи  враховуйте, що законодавство забороняє дискримінацію у сфері зайнятості, у тому числі щодо віку та статі претендентів на роботу.

В оголошеннях про вакансії забороняється зазначати обмеження щодо віку кандидатів, пропонувати роботу лише жінкам або лише чоловікам, за винятком специфічної роботи, яка може виконуватися виключно особами певної статі, висувати вимоги, що надають перевагу одній із статей, а також вимагати від осіб, які працевлаштовуються, надання відомостей про особисте життя.

Варто зазначити, що здійснення заходів щодо додаткового сприяння у працевлаштуванні окремих категорій громадян не вважається дискримінацією. До таких категорій громадян належать, зокрема, молодь, що закінчила навчання і вперше шукає роботу, особи  передпенсійного віку, один із батьків, який має на утриманні дітей певного віку. Для працевлаштування цих категорій громадян роботодавцям встановлюється п’ятивідсоткова квота.

На такі гарантії мають право як жінки, так і чоловіки. 

Крім того, для жінок, які мають дітей, передбачається право на додаткові відпустки, обмежується робота у нічний час, надурочні роботи, не допускається відмова у прийнятті на роботу з мотивів, пов’язаних з вагітністю або наявністю дітей віком до трьох років. На жінок, які мають дітей, поширюються додаткові гарантії при звільненні з роботи.   

Більш детальні консультації із вказаних питань усі бажаючі можуть отримати звернувшись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості або скориставшись Інтернет-ресурсами державної служби зайнятості! 

Відділ інформаційних систем
Знам’янського МРЦЗ

______________

До уваги старшокласників!

Ви стоїте перед вибором професії? Обираючи свій професійний шлях, необхідно визначити особисті можливості. Ви маєте дізнатись чи збігаються Ваші професійні наміри з Вашими здібностями. Чи в змозі Ви успішно займатись обраною діяльністю? 

Знайти відповіді на ці та інші питання Вам допоможуть фахівці з професійної орієнтації Знам’янського міськрайонного центру зайнятості.

Вам представлять інформацію про актуальні на ринку праці професії, ознайомлять з соціальними послугами служби, проведуть психологічне тестування і, за його результатами, нададуть поради та рекомендації щодо вибору професії чи спеціальності. Вас навчать використовувати джерела інформації про вакансії, складати резюме, правильно поводитись під час співбесіди з роботодавцем, у тому числі під час спілкування по телефону.

Також Ви маєте можливість пройти профорієнтаційні тести за допомогою Інтернет-сторінки державної служби зайнятості. 

Чітке уявлення про себе та свої можливості дасть Вам змогу максимально уникнути помилок під час вибору професії, а отже – зробити правильний професійний вибір! 

Відділ інформаційних систем
Знам’янського МРЦЗ

______________

Двері відчинені завжди

20 березня 2018 року в приміщенні Знам’янського міськрайонного центру зайнятості був проведений День відкритих дверей для учнів 9 - х класів Навчально-виховного комплексу «Знам’янської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступеню №2 - ліцею». Основна мета заходу – ознайомлення учасників з послугами, які надає державна служба зайнятості, їх перевагами.

На початку заходу для учнів була проведена екскурсія по приміщенню центра зайнятості. Школярі були ознайомлені з інформаційними матеріалами, які містяться в інформаційних секторах та на комп’ютерах вільного доступу, показані папки з описами професій та матеріали по навчальним закладам, зокрема Центрам професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, продемонстровані відеоролики відповідної тематики.

По ходу проведення Дня відкритих дверей центру зайнятості школярам були презентовані соціальні послуги, які надає служба зайнятості учнівській молоді, наголошено, що фахівці центру зайнятості надають допомогу у професійному самовизначенні з використанням тестових методик. На ці консультації також запрошуються і батьки учнів.

З метою ознайомлення учнів зі світом професій школярам також демонструвалися відеоролики по професіям та була надана інформація про перспективні професії наступного десятиліття. Цікавість у школярів викликав також перелік високооплачуваних професій.

Наприкінці зустрічі також було наголошено про важливість зробленого вдалого професійного вибору для самої молодої людини, адже недарма кажуть: «Якщо Ви вдало виберете працю і вкладете в неї душу, то щастя само вас відшукає».

Провідний фахівець з профорієнтації
відділу активної підтримки безробітних
Знам’янського міськрайонного центру
зайнятості                                                                            
Бондаренко Н.О.

______________

У Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості 15 березня 2018 року було проведено Ярмарок вакансій

У Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості 15 березня 2018 року було проведено Ярмарок вакансій.

У Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості 15 березня 2018 року було проведено Ярмарок вакансій.

На Ярмарок вакансій було запрошено 6  роботодавців , серед яких представники  Локомотивного депо, Експлуатаційного вагонного депо, Управління газового господарства, ТДВ «Колос», ТОВ «Знам’янське хлібоприймальне підприємство», Військомата. 

Роботодавцями були  представлені вакансії: слюсар з ремонту рухомого складу, електрогазозварник, слюсар-електромонтажник, машиніст поїзда, помічник машиніста, прибиральник території, оглядач вагонів, слюсар –ремонтник, слюсар з експлуатації та ремонту газового обладнання та підземних газопроводів, охоронник, свинар.

Представником  військового комісаріату надана інформація щодо строкової та контрактної служби в збройних силах України.  Загалом захід відвідало більше 40 шукачів роботи,  направлення на працевлаштування отримали  дві особи  в Локомотивне депо, а дві особи згодилися на відвідування військомату для проходження контрактної служби. 
 

Саржевська В.
Начальник відділу взаємодії 
з роботодавцями Знам’янського МРЦЗ

______________